İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog milyoneri çıktı-inceleme

elifkuğu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
60 GÜN PARA İADE GARANTİSİ.
Bugün size yeni çıkan bir üründen bahsedeceğim.Adı Blog Milyoneri.Ülkemizde sayısız insanın bloğu var.Ama bloglarından para kazanmayı düşünenlerin sayısı hayli az.60 GÜN PARA İADE garantisi gerçekten bu kitabın kendisine güvendiğini gösterir.Daha önce hiç 60 gün para iade garantisi verilmemişti.Blog üzerinden para kazanmak için tüm bilgiler ve araçlar bu kitapta.

Kitabın içeriği ise şöyle:
Eğer Roket Hızıyla başarılı bir blogcu olmak İstiyorsan...blog milyoneri'ni İncelemen gerekiyor!Neden birçok insan, arzu ettiği başarıyı yakalayamıyor biliyor musun? Çünkü başarının en önemli sırrının tutarlılık ve meşruluk olduğunu bilmiyorlar. Uzun vadede güven sağlayarak ve sadakat kazanarak tutarlı ve sürekli artan bir ziyaretçi kitlesi yerine, kısa dönem hile ve maskaralıkları tercih ediyorlar.

''Blog Milyoneri''
sayesinde İş ve Özel hayatınızda Çok başarılı olabilirsiniz.Birçok blogcunun ortak yönleri:

Bir blog oluşturmak için gereken altyapıyı oluşturmayı bilmiyorlar.

Ziyaretçi değerlendirmeleri ve yorumlar hakkında fikir sahibi değiller..

Adsense'den para kazanmanın peşindeler ama nasıl kazanılacağını bilmiyorlar.

Ne hakkında yazacaklarını bilmiyorlar.

Ve daha sayılamayacak bir çok problem...

Üzülmeyin…

Blog Milyoneri ile öğreneceğiniz stratejiler ile, blog oluştururken ve blogunuzdan para kazanmaya başlarken hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız.

Kitap özetle bu.Kitabın yazarı Cem Aşkaroğlu,kendisine başarılar diliyorum.İyi bir kitaba benziyor.Bu yüzden size tavsiye ediyorum.

TIKLA-İNCELE

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kaaaç? 77Tl mi? 20 Sayfa kiitap yazıp 77 lira isitoyrlar bunlardan bi tane alacağınıza gidin kitapçıya css html ne kitap varsa alın daha çok şey öğrenir kazanırsınız ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5