İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blog servisime gelen acaip bir email

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
lan dallamalar

nasıl bir tezgah içindesiniz bulurum sizi de bulurum. daha dün hadi bir deneylim açalım bolgu dedik bu gün blogdan eser yok verilen adres başka bir yere register için yönleniyor yani dallamalık yapıyorsunuz. yanınıza kalmaz

isterseniz iddiaya girelim....

yukardaki mesaj blog servisimin emailına geldi.Çok ilginç gerçekten.Ne demek istediğini çözemedim sizce amaç nedir?

Blogunu silmemin sebebi ise kendisinin dediği gibi denemek için blog açmış eklentileri aktif etmiş içerik falan yok sildim.Böyle hergün birçok blog açılıyor boş boş bırakıp bidaha girmiyorlar bende birgün sonra siliyorum.Aksi halde arama motorunda spam kelime durumu oluşuyor ve kötü izlenim oluyor.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Blogları silme işini 1 ay kadar uzatırsanız daha kalıcı olursunuz.
İnsanlar deneyip kıyaslamadan sizin iyi olduğunuza karar veremez ki.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Peki blog açan kişinin en son bloğuna ne zaman giriş yapabildiğini öğrenebiliyor musunuz ?

Eğer cevabınız evet ise buna göre belli bir süre koyun ve o süre içinde giriş yapmayanları tespit edip, içeriğine de bakarak ona göre silin derim. Daha mantıklı olur gibime geliyor.

disconnect dediği gibi
İnsanlar deneyip kıyaslamadan sizin iyi olduğunuza karar veremez ki.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Teşekkür ederim önerileriniz için bırakıcam bakalım millet açsın denesin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5