İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog sitesi Satılıktır.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Site için istenen fiyat: 350TL

Sitenin aylık getirisi: 5-10$ arası sadece adtech reklamından geliyor diğer reklam alanlarındanda aylık yıllık vs. reklam geliri alabilirsiniz size kalmış bir şey sitedeki 3 adet text reklamların süresi ocakta bitecektir alcak olan kişi kaldırmamasını rica ediyorum eğerki kaldırcam derse bana bildirsin link satışı yaptığım kişilere pr2 değerinde başka site bulayım yada ücretlerini geri ödeyeyim sonuçta ticaret yapıyoruz diye kimseyi madur etmeye gerek yok

Sitenin açılış tarihi: 04-haziran-2008

Hosting Bitiş: 04-haziran-2010

Domain Bitiş: 04-haziran-2011

Kategori, sitenin içeriği nedir: remix, mix, production vb ( içeriği görüyorsunuz zaten )

Günlük hit sayısı: 750-1000

Domainin yaşı ve Pagerank değeri:1.5 yaşında domain forum klasörü ve pagerank subdomaini pr2 ana sayfa pr1 nickoluşturucu subdomain pr 0

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik

Hosting dahil midir: evet

Banlı olduğu sponsor var mı: yok

Banlı olduğu arama motoru var mı: yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: vbulletin dahil [Bu lisans ücreti sadece 180$dır 250TL ye falan gelir lisans satış fiyatına dahildir]

Yazılım lisans sonlanma zamanı: vbulletin owned lisansımız var yani süresiz ömür boyu vbulletin şirketi tarafından lisanslanmıştır. Mayıs 2010'a kadar güncelleme istemez. vb 8.4 sürümünü rahatlıkla görebilirsiniz belki o zamana kadar çıkartırlarsa

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Site adresi: www.mixsound.net

Alexa sıralaması linki: 209,811 - her geçen gün dahada düşmekte (alexa ne kadar düşerse o kadar iyidir bilmeyenler için)

Satış Sebebi: Sıkıldım artık bu işlerden, belki kişisel blog kurup öyle devam ederim belkide etmem.

Eklemek istediğim notlar:
Google'da 4 Alt bağlantısı vardır site özgündür almayı düşünen arkadaşlara hit sayaç istatistiklerini ve gerekli diğer bilgileri vereceğim kastığım kelimeler ve üst sırada olduğum kelimeler vs.vs. detaylar için iletişim kurabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar Lütfen Satış Fiyat Script vs. Gibi Olumlu Yada Olumsuz Yorumlar Yapmayın Sadece Alcak Olan Arkadaşlar yada Almayı Düşünen Arkadaşlar Gerekli Yorumu Yapsın Profilimde Msn Adresim Var

Hemen Al Olarak Satış Gerçekleşmezse Açık Arttırma Şeklinde Devam Edeceğim.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
güncel bu hafta sonuna kadar alan olmazsa satışı iptal etcem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi