İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Tasarımı Nasıl Olmuş ?

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bir tane yapmıştım önceden ama çok güzel olmamıştı.Bunda turuncu ve gri renklere ağırlık verdim.Daha acemi olduğum için çok güzel olmayabilir :) Sizin görüşlerinizi merak ettim :) Yazının olduğu kısım değişebilir.Şimdilik öyle dursun dedim :)

webrafiktema-1.jpg

Canlı Görünüm:

www.webrafik.net

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Gayet güzel olmuş. Beğendim. Başarılar dilerim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
şu footerdaki son konular hakkımızda olan kısmın > olan yerini aşağı doğru versene, daha iyi durur gibi, hatta sidebarı da öyle yap

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ayıp olmasın diye direk söylemedim. Geçmiş olsun bu arada. Miyop olduğunu baştan söyleseydin keşke sana önyargılı yaklaşmazdım. Miyoplarla ilgili bir hikayem varda.

Allah razı olsun

Gözlük kullanıyordum bıraktım doktora gittim 5. küsür olmuş derecen felan dedi ama şahin gibi görüyorum 1 derece miyop arkadaşım var gözlüğü çıkarınca önünü göremiyor ben gözlüksüz 500 mt görebiliyorum.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Allah razı olsun

Gözlük kullanıyordum bıraktım doktora gittim 5. küsür olmuş derecen felan dedi ama şahin gibi görüyorum 1 derece miyop arkadaşım var gözlüğü çıkarınca önünü göremiyor ben gözlüksüz 500 mt görebiliyorum.

hmm. Allah sağlık sıhhat versin. Konu sapmasın arada konuyla ilgili yorumlar serpiştirelim de veya konuyu bağlayalımda aleyhimize konuşmasınlar.aşağıdaki gibi.
böyle : Hmm demek miyopsun dediğin gibi weblebi temasına çok benzemiş ya üstünde çalışılmış yada benzetmeye çalışılmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5