İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Yazarak Para Kazan

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar tanıdığım çok iyi bir arkadaşımın akrabası blog yazarak para kazanma kitabı çıkarttı ve bana ürünün tanıtımını yapmamı istedi bunun için bir kitapta bana hediye etti bende seve seve yapacağımı söyledim kitabı hediye ettiğinden beri aylık en az bin tl kazanç sağlıyorum ama bu emekle olacak bir iş nekadar çalışırsan okadar iyi kazanırsın siz benden daha iyi çalışıp daha fazla kazanabilirsiniz ürünü almak isteyen arkadaşlar pm göndersinler gerekli açıklamayı yapacağım ürünün fiyatı oldukça uygun diğer e kitaplara nazaran.Herkese bol kazançlar iyi forumlar .

AndroidYazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 1000 tl kazanıyorsa neden kitaptan gelecek 3 kuruşa medet umuyor :)
bedava dağıtsın :))

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kesin xticaret kitaplarındandır

kenankocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim gözlemlediğim kadarı ile bu tarz işlerde özellikle adsense den ciddi para kazananlar yöntemlerini kimseye söylemez. ben bile bir yöntem bulmuştum sanki dünyanın sırrı gibi hiç bir yerde yazmadım. ama sonradan anladımki yöntemle bu işler yürümüyor. acil paraya sıkışmışsanız adsenseden hemen para kazanmaya kalkmayın. bir hedef belirleyin en az 6 ay düzenli içerik ekleyim sonra adsensenin kaymağını yersiniz. böyle ekitaplarada pek güvenmeyin. tabi bu benim düşüncem.

şöyle bir durum daha var eğer bu ekitap gerçekten kazandırsa şuan formca zengin olmuştuk ve bunca tartışılan konular paylaşımlar bitmişti.

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam clickmerkezde satılmaya başladı ayrıca blog yazarak adsense ile deil clickmerkezde satış ortaklıgı yaparak para kazanma yapabilirsiniz siz sitenizi güncel tutcaksınız bukadar gerisini kitap kendi anlatıyor istemeyen almasın zorlamıyoruz hocam.

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ülkemizdeki bu önyargı olduğu sürece zaten kimse boşuna uğraşmasın internetten para kazanamaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5