İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog Yazarlığı Sayesinde İlk Ay Kazancım! - Satış Ortaklığı Yaparak

ertankoca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog yazarlığına teobook ile tanışdıktan sonra başladım ve sizlere tanışdıktan 1 ay sonraki kazanç kanıtımı göstermek istiyorum. Önce Blog yazarlığından bahsedelim.
Şüphesiz 21. yüzyılın yükselen mesleklerinden birisi de blog yazarlığıdır.Bilgi sahibi olduğunuz bir konuda blog açarak, düşüncelerinizi blogunuzda yayınlayarak çok rahat bir şekilde internetten para kazanabilirsiniz.Birçok insana ek gelir imkanı sunan blogculuk mesleği için çok iyi bir eğitim almanız gerekmektedir.Bunun için Teobook özel forumuna bir göz atabilirsiniz.
Peki neden blog yazarlığı Dünya’da bu kadar kişi tarafından uygulanıyor ve tercih edilmesinin sebepleri nelerdir?Gelin şimdi bu sebepleri inceleyelim.
Blog yazarlığı ücretsizdir.Hiçbir ücret ödemeden blog açabilir ve anında yazılarınızı yayınlayarak blogunuzu Dünya’ya duyurabilirsiniz.Blog yazmak için sadece internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir.Blog yazanların patronları yoktur.Kendi işinizin patronu olursunuz.Sabah 08:00′de uyanarak işe gitmenize gerek yoktur.Blog yazanlar kendi çalışma saatlerini kendileri belirler.Blog yazarları özgürdür.İstedikleri herhangi bir konuda blog yazabilirler veya belli bir konuya odaklanarak o konu hakkında bildiklerini insanlarla paylaşırlar.Blog yazarlığının belki de en güzel yönü evinizde bilgisayarınızın başındayken bir taraftan kahvenizi yudumlarken bir taraftan da blog yazmaya devam edebilmenizdir.Blog yazarak para kazanma sanatı bu sebeplerden dolayı Dünya’da popüler olmuştur.
Blog Yazarak Ne Kadar Kazanılır?
Blog yazmak ücretsizdir.İsterseniz ücretsiz bir şekilde blogger.com‘dan bir blog alarak internet dünyasına ilk adımınızı atabilir veya hazır içerik yönetim sistemlerinden birisi olan WordPress ile kendinize alan adı ve hosting alarak bu işi profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.Blogunuza ilk yazınızı ekledikten sonra yapmanız gereken ilk şey sitenizi Google webmaster tools hizmetine eklemek olacaktır.Buraya sitemap.xml haritanızı ekledikten sonra www.google.com/addurl adresine giderek sitenizi Google arama motoruna ekleyin.Siteniz 1 gün veya 1 hafta içerisinde indexlenecek ve Google aramalarında görünür hale gelecektir.İlk 1 ay sitenize backlink çalışması yapmayın.Siteniz yeni olduğu için Google’da sitenin biraz oturmasını bekleyin.Daha sonra yorum backlink, imleme ve tanıtım yazıları alarak sitenizi güçlendirebilirsiniz.
Yazılarınızı yazdıktan sonra ilk ay hiç para kazanamayabilirsiniz.Bunun için hiç üzülmeyin.Ondan sonraki ay veya 3. ay’a kadar yavaş yavaş sitenize kullanıcılar girecek ve para kazanmaya başlayabileceksiniz.Blog yazarak yaklaşık olarak ilk ayda 300 TL para kazanacaksınız. Kazancınız giderek artacaktır.
Teobook eğitim forumunda nasıl blog yazılır? wordpress odaklı teknik blogculuk, profesyonel blog yazarlığı, internetten para kazanma teknikleri, online pazarlama sırlarını bir bir anlatılmaktadır. Gerçekten blog yazmaya kararlı iseniz Teobook V2 Forumuna kayıt olun. Ve blog yazarak nasıl para kazanılır öğrenin.

Teobook forumunda gösterilen tekniklerle ilk ay ki kazancımın resmini sizlerle paylaşıyorum
clickmerkez-ile-para-kazanma-2.jpg

Blog yazarak para kazanmak

mozant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece blog yazarak para kazanıılmaz. Bu bahsettiğin gelir Adsense'den mi geliyor? Adsense ile para kazanmak için sitenizin yüksek hit alması gerekiyor.
Diğer yandan site kurmadan da Google sayesinde iyi bir gelir elde etmek mümkündür. Google üzerinde her gün milyonlarca arama yapılıyor. Arama yapan insanların büyük bir bölümü bir ihtiyacını karşılamak için bir ürün arıyor. Bu aramalar sayesinde Google her gün yüz binlerce alıcıyı ve satıcıyı buluşturuyor. Burada çok büyük bir potansiyel vardır. Olayı sadece Türkiye olarak düşünmemek gerekir. Tüm dünyada ve tüm dillerde arama yapılıyor. Google'un bu büyük gücünü kullanarak herkes para kazanabilir. Ancak bunu yapabilmek için Google’u kullanarak alıcıyı ve satıcıyı nasıl buluşturacağınızı, bunun karşılığında nasıl komisyon alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu yöntemleri ve daha fazlasını öğrenmek için tıklayın: www.googleilekazan.com.

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler. Kazancınız iyi. Ptc sistemleriyle uğraşan arkadaşlar vakitleri 1/3 satış ortaklığı ile para kazanmaya ayırsalar ptc diye bir sistem olmazdı. Örnek olur inş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5