İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogca.net yazarlarını arıyor!

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Başlığı nereye açacağımı bilemedim ama en uygunu burasıdır diye düşündüm. benim www.blogca.net diye bir blogum var 2 gün önce açtım bloguma yazar arıyorum. şartım yok özgün yazsın yeter reklam gelirlerini ona göre bölüşürüz bunun için özel olarak makale başı para vermeyi düşünmüyorum :) isteyenler pm atabilir blog aslında genel bi blog istediğini aklına ne geliyosa yazabilir ama özellikle bilgisayar ve internet üzerine :) site tanıtımı falan yapabilir aşırı reklama kaçmadıkça

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam sitenin geliri yok ve geleceği belli değil diyorsun ki reklam gelirlerini bölüşürüz ortada bişey yok ki bölüşesin sen ilk başta ücretli yazar bulacaksın ilerde reklam gelirleri olunca reklam gelirine ortak edersin öyle devam edilir baştan yanlış

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
hocam sitenin geliri yok ve geleceği belli değil diyorsun ki reklam gelirlerini bölüşürüz ortada bişey yok ki bölüşesin sen ilk başta ücretli yazar bulacaksın ilerde reklam gelirleri olunca reklam gelirine ortak edersin öyle devam edilir baştan yanlış

Ona çok emin olma site ilk günden 80 tekil hit yaptı ve hiti artacak facebook sayfalarıyla reklam yapcam zaten yazarın çıkarı olacak hiç para almasa bile herşey para değildir :)

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
herşey para tabiki değil ama emek hakkı :)

haklısın ama şöyle bir durum var ben istediğim gibi harcama yapamıyorum hatta harcama yapmama bile kızıyorlar o yüzden kabul eden birini bulursam olur yoksa kendim yazmaya devam etcem :) sonuçta .net domainli bir site oda sitenin sahibi gibi olacak ilerde olacak gelirleri paylaşcaz sitesi varsa link değişimi falan da yapabiliriz yani :D

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bu devirde herşey para olmuş daha site para kazanmadan istiyorlar.Hele dur bakalım gelir elde etmeye başlayalım tabi cüzi bir miktar verilir.Ama yok bende bulamadım yazar sen inşallah bulursun yolun açık olsun.

Kiminin parası kiminin duası. :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bu devirde herşey para olmuş daha site para kazanmadan istiyorlar.Hele dur bakalım gelir elde etmeye başlayalım tabi cüzi bir miktar verilir.Ama yok bende bulamadım yazar sen inşallah bulursun yolun açık olsun.

hocam tabiki herşey para değil ama herkes emeğinin karşılığını almak zorundadır bunun neresi paracılık olmuş sizin dediğiniz olay şu adam sabahtan akşama kadar sokakta yerleri süpürsün 1 ay boyunca maaşa gelince belediye desinki orası sizin sokağınız para mı istiyon olur mu yani

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3

Sağol kardeşim. Ben de ilham gelmediği sürece yazmayı pek beceremem ama malum googleda yer etmek için güncel olmak gerekiyor :/

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam tabiki herşey para değil ama herkes emeğinin karşılığını almak zorundadır bunun neresi paracılık olmuş sizin dediğiniz olay şu adam sabahtan akşama kadar sokakta yerleri süpürsün 1 ay boyunca maaşa gelince belediye desinki orası sizin sokağınız para mı istiyon olur mu yani

Tamamda kardeşim bu sitelerden iyi paralar kazanılmıyor.Bakıyorsun bir miktar kazanmışsın ödemeye almaya gelince ban ondan sonra ne olacak?

Millet harçlıklarını biriktirip döküyor internete.

Bunun host ve domain ücretleri var.

Demem o ki önce dayanışma bir yerlere gelmek ondan sonra para.:harika:

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blog yazma

reklam geliri size kalsın. ben makale başı ücretle yazabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5