İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogcu Adsense Teması Neturv1 (%60 Kesin Gelir Artışı)

Beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    7

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Arkadaşlar sık sık bloglarımın blogcu tarafından kapatılması ardından size kendi kullandığım ve sıfırdan oluşturduğum temamı paylaşacağım. Normal temalara göre Adsense ziyaretçinin tıklaması için en iyi reklam alanları bularak yaptım.

Aşağıda resimde ve linkte gördüğünüz temayı 2 aydır kullanıyorum.

Tema özellikleri:

1. Sağlık,Endüstriyel,Kişisel,Eğitim,Makale gibi sitelere birebir. (Sağlıkta %60 tık)
2. Giren ziyaretçilerin en az % 5'i reklamlara tıklayacaktır.
3. Açtığınız kategoriler çok uzunsa bunu tablo kaydıraçları belirlenen pixeller arasında gösterecek, sayfa uzadıkça uzamıyacak, kullanıcı reklam dışında başka yerlere gözleri odaklanmayacaktır.
4. Menü şeklinde bir bar konuldu. Sol tarafa anasayfa ve sağına 700 bağlantılar konuldu.
5. 3 tane 350px text adsense reklamı tek sayfaya, arşiv, kategori blogu, yorum sayfasına konudlu. Bu sayede blogcudaki her ziyaretçinin girdiği yerde adsense reklamı konuldu.
6. Menü altı reklamlar çok tıklama alacaktır. 2nci tıklama yazı sonunda bulunan 350px reklam ve dördüncü en çok tıklama ise bağlantılardır.

Ayrıca;

1. Arkaplana sağlık ve sade kategoriler için güzel background seçildi.
2. CSS ve XHML kullanarak ASP tagları özenle eklendi.
3. Yasal uyarı metin yeri eklendi.
4. Logo transparent olması gerekiyor. 213px 80px boyutunda ve PNG.

Yapıcaklarınız:

1. Google webmaster tools'dan sitenizi doğrulayan meta kodunu değiştirin.
2. Yahoo ve Bing sitelerinizi doğtulatın ve meta kodlarını değiştirin.
3. Google Bloglara Ping Atın.
4. Pingomatic'e pink atın.

Tema Ayarları:

1. Blogcu Yönetim panelinden

Anasayfa Kayıt Sayısı: 1 Anasayfa ve arşiv sayfalarında görüntülenecek kayıt sayısı
Son Yazılarım Sayısı: 15 Son yazılarımda görünecek kayıt sayısı

RSS Ayarları:
Kayıt Sayısı: 20

LÜTFEN KENDİ ADSENSE KODLARINIZLA KAYNAK DOSYALARINDAKİNİ DEĞİŞTİRİNİZ

Şartlar:

Kesinlikle Temadaki Backlinkler kaldırılmamalıdır. Bu şekilde temadan istifade edebilirsiniz.

39776e43c34131bf49a5ae73e98af272_1278162331.jpg

İNDİR & DOWNLOAD
şifre: netur.org

DEMO

Saygılarımla

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
O kadar reklam içerisinde tıklamayıp da napsınlar :D

Şaka bir yana. Güzel tema. Elinize sağlık. Blogspot'a uyarlamaya düşünüyor musunuz ?

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O kadar reklam içerisinde tıklamayıp da napsınlar :D

Şaka bir yana. Güzel tema. Elinize sağlık. Blogspot'a uyarlamaya düşünüyor musunuz ?
harika bir yere parmak basmışsınız.

gerçektende blogger için adam akıllı bir adsense teması olmuş olur. ayrıca btemplates gibi yerlerden de harika backlinkler sağlayabilirsiniz.

blogger versiyonu gelir mi acaba bu temanın :rolleyes:

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hakkkedn çok güzel olmuş :) sağolun

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu konu 2010 Aralık ayı en iyi paylaşım ödülü kampanyasına eklenmesi üzerine konuya mesaj atılmıştır. İyi olan kazansın.

Tamamen orjinal bir yazı ve özgün bir temadır. Tek tek stabile edilerek kodlama yapılmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5