İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogcu uzantılı site satmaya çalışan dolandırıcılar

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
elemanlar kayıt oluyor 10 dk sonra site satıyor sonra vay efendim ben dolandırıldım.

ee adam kayıt oluyor ve şark kurnazlığı yapıyor davetiye getirmiyorsunuz ve en azından konu açmaya 50 post veya 30 gün site satış konusu açma yasağı gelsin.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
artofevil anlıyoruz önümüzdeki bir kaç gün içinde ağır kurallar gelecek bu konuda. İnanın yorulduk artık uğraşmaktan ama özellikle ben ne yapacağımı biliyorum. Size gerekli ö.m.yi gönderdim yanıt bekliyorum işlem için.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aynen katiliyorum foruma aktif yoneticiler alinmali loi ara sira geliyor ve halledip gidiyor..son zamanlarda herseye blackthorn bakiyor...tek basina kimse bisi yapamaz heryerde olamaz olabildigince ilgilenmeye calisiyor...cunku burasi buyuk bir topluluk basbakan bile idare edemedigi icin baskanlik sistemine gecmeye calisiyor:D yani modlar alinmali bence..ornegin her kategoriye ait mod ve bunlar o kategoriyle ilgilenmeliler...

arkadasim sanada gecmis olsun dikkat edilmeli sadece bu forumda degil tum nette arastirilmali bir adam bu forumda namusuyla is yapar ama baska formlarda namussuzluk yapar neden bu forumda tanidiklari vardir oyuzden iyi is yapar ornegin..ama namussuz her yerde namussuzdur...

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ayrıca blogcu satışı yasak olduğundan info at blogcu.com a mail gönderin sitesini ona da yar etmezler kapatırlar.
zaten sitenin satıldığı bariz ortada ben olsam sizin yerinizde bunu yapardım.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
aynı şekilde bu tepki nickli kişi de bu tayfanın elemanıdır. bence 2011 yılından sonra üye olan herkesi silmemliler

ben kimsenin tayfasına bağlı degilim
bu forumda konularıma bak bakıyım bi
site satışı blog satışı paypal satışı konum varmı
yada bu foırumda benim hakkımda bir şikayet
konuştuklarını tart ölç biç ondan sonra çamur at
şikayet konusuna gelince hatırlamıyorum ama birisi senin için şu başlıkta şikayet açmıştı
zubar hala foruma giriyor bilgilerini istiyorum
kimin açtıgını hatırlamıyorum gerçi konuyuda bulamadım nereye gittiyse ne hikmetse artık
benimle konuşurken saygılı ol başkarına benzemem

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben kimsenin tayfasına bağlı degilim
bu forumda konularıma bak bakıyım bi
site satışı blog satışı paypal satışı konum varmı
yada bu foırumda benim hakkımda bir şikayet
konuştuklarını tart ölç biç ondan sonra çamur at
şikayet konusuna gelince hatırlamıyorum ama birisi senin için şu başlıkta şikayet açmıştı
zubar hala foruma giriyor bilgilerini istiyorum
kimin açtıgını hatırlamıyorum gerçi konuyuda bulamadım nereye gittiyse ne hikmetse artık
benimle konuşurken saygılı ol başkarına benzemem

saçma salak konuşma. madem şikayet konusu açıldı kim niye silsin? iyinet benim site mi? iftira atıyorsun hem bana hem iyinet yöneticilerine.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
he tamam hadi ben iftira atıyorum
sen niye çamur atıyorsun

ne çamuru attım ben.sen ben bu konuyu açtım diye kalktın bana dolandırıcı dedin.ben de diyorum ki ispatla nerde hakkımda dolandırıcı konusu açılmış?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
sen beni başka insanlar ile aynı tefeye koyamazsın
ben sana dolandırıcısın demedim
sadece senin hakkında bir konu açılmıştı onu ne yaptın diye soru sordum bu dolandırıcısınmı demek oluyor
bi soru sordum asıl sen beni dolandırıcı yaptın
canın yanmış tamam
ama acısını başkasından çıkartmaya çalışma
heleki benden
aklından bile geçirme
ne demek tepki nickli arkadaşda o tayfanın elemanı
benim onlarla aramda bi bağlantı çıkartsana hadi

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sen beni başka insanlar ile aynı tefeye koyamazsın
ben sana dolandırıcısın demedim
sadece senin hakkında bir konu açılmıştı onu ne yaptın diye soru sordum bu dolandırıcısınmı demek oluyor
bi soru sordum asıl sen beni dolandırıcı yaptın
canın yanmış tamam
ama acısını başkasından çıkartmaya çalışma
heleki benden
aklından bile geçirme
ne demek tepki nickli arkadaşda o tayfanın elemanı
benim onlarla aramda bi bağlantı çıkartsana hadi

neyse uzatma. konuyu açtım diye iftira atıyorsun diye öyle yazdım.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bu forum bence çok güzel bi forum ama hakettiği değeri göremiyor maalesef,bu sayfaya aktif modlar lazım.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
belki nikler karismis olabilir..ayni nikde kac tane kullanici var bu niki ben kullaniyorum die baskasida kullanmiyor degil ya ki tepki niki genel bir nik herkes kullanabilir...zaburla tepki..kavga edilecek se pm le kavga edin sonra sorun varsa birbirinizi sikayet edersiniz:D

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
belki nikler karismis olabilir..ayni nikde kac tane kullanici var bu niki ben kullaniyorum die baskasida kullanmiyor degil ya ki tepki niki genel bir nik herkes kullanabilir...zaburla tepki..kavga edilecek se pm le kavga edin sonra sorun varsa birbirinizi sikayet edersiniz:D

çözdük mevzuyu yanlış anlaşılma varmış.kavga etmiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5