İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogcu ve adsense yardım

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabım mevcut yaklaşık 6 aydır boş boş yatıyor yaz geldi bol bol vaktim var evde boş durmaktansa bişeyler yapıp biraz para kazanayım dedim.Blogcuyla bunu başarmam mümkün mü eger mümkünse nasıl olcak bu (içerik vs....) birde google suan bi cok siteyi indexlemiyormus bende de aynı sorun olurmu.teşekkürler

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam madem bol vaktiniz var bende sitelerimi free host blog sistemleriyle yapıyorum size tavsiyem önce bir adsense edinmeye çalışın ben hala edinemedim malesef sonra özgün içerik koyun(bu kesinlikle olmalı) forumunuza ya da copy paste ya da tekrar yazım yöntemlerini kullanın daha sonra dofollow dizinlere sitenizi ekleyin ki bu google ın sitenizi kale alması için başlı başına bir sebeptir. eğer bunları düzgün bir şekilde yapmaya başlarsanız yaz sonuna doğru gitgide daha fazla artan bir kazancınız olucağına şahit olursunuz. Bu arada forumda blog kelimesini aratarak yararlı bilgiler bulabilirsiniz üşenmeyin onlarıda okuyun çok yardımı oluyor.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Vallahi üstad, herşeyden önce kulaktan dolma vaatler ile gaza geldiysen vazgeç Yazından onu anlıyorum.

Blogcu ile işin zor biraz. Amator sitelerin işi daha zor bence. Blogcuda deneme yap, baktın ilgi çekiyor yazıların, okunuyor ve yorum alıyorsa o zaman profesyonel bir site alırsın. Ama yatırım yapmadan verim alman zor.

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam madem bol vaktiniz var bende sitelerimi free host blog sistemleriyle yapıyorum size tavsiyem önce bir adsense edinmeye çalışın ben hala edinemedim malesef sonra özgün içerik koyun(bu kesinlikle olmalı) forumunuza ya da copy paste ya da tekrar yazım yöntemlerini kullanın daha sonra dofollow dizinlere sitenizi ekleyin ki bu google ın sitenizi kale alması için başlı başına bir sebeptir. eğer bunları düzgün bir şekilde yapmaya başlarsanız yaz sonuna doğru gitgide daha fazla artan bir kazancınız olucağına şahit olursunuz. Bu arada forumda blog kelimesini aratarak yararlı bilgiler bulabilirsiniz üşenmeyin onlarıda okuyun çok yardımı oluyor.

öncelikle teşekkürler. adsense hesabım var zaten. saglık üstüne yazılan makaleleri kopyalayıp kelimeleriyle ve cümlelerin yerleriyle oynayarak yapıyorum.sanırım bu sekilde özgünlük kazanabilir.

Chaos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot daha iyi olur bu iş için. Eklentileri temaları vs.leri çok.

Fabre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blogger ı tavsiye ederim. Blogcunun naptıgı belli degil hem sacma sapan reklamları var hemde birkac sikayete kapatıyor blogu. Blogger en iyisi..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öncelikle teşekkürler. adsense hesabım var zaten. saglık üstüne yazılan makaleleri kopyalayıp kelimeleriyle ve cümlelerin yerleriyle oynayarak yapıyorum.sanırım bu sekilde özgünlük kazanabilir.

evet o şekilde özgünlük kazanabilir ayrıca adsense hesabınızda varmış o zaman bende arkadaşlar gibi blogger öneririm indexlenmesi google da daha hızlı eklediğiniz bir yazıyı 1 saat sonra google da görebiliyorsunuz zaten adsense le blogger beraber çalışıyor google hesabınızdan blogger üyeliğinize felanda girebiliyorsunuz avantajı baya çok bence blogcu ya göre bunun dışında sorularınız olursa blogspot kullanımıyla ilgili pm lede yardımcı olmaya çalışırım başarılar şimdiden

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi üstad, herşeyden önce kulaktan dolma vaatler ile gaza geldiysen vazgeç Yazından onu anlıyorum.

Blogcu ile işin zor biraz. Amator sitelerin işi daha zor bence. Blogcuda deneme yap, baktın ilgi çekiyor yazıların, okunuyor ve yorum alıyorsa o zaman profesyonel bir site alırsın. Ama yatırım yapmadan verim alman zor.

evet biraz dedigin gibi oldu sagdan soldan okuduklarımla karar verdim ama denemekle bişey kaybetmem :)

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o şekilde özgünlük kazanabilir ayrıca adsense hesabınızda varmış o zaman bende arkadaşlar gibi blogger öneririm indexlenmesi google da daha hızlı eklediğiniz bir yazıyı 1 saat sonra google da görebiliyorsunuz zaten adsense le blogger beraber çalışıyor google hesabınızdan blogger üyeliğinize felanda girebiliyorsunuz avantajı baya çok bence blogcu ya göre bunun dışında sorularınız olursa blogspot kullanımıyla ilgili pm lede yardımcı olmaya çalışırım başarılar şimdiden

blogger kullanmıstım bi ara ama kazanc sagla bölümünden adsense reklamlarını koydum bloga ancak tıklamaları saymıyordu bende kapattım blogu tekrar böyle bir sorunla karşılaşma ihtimalim nedir?birde blogcuda kolay hit çekildigini söylüyorlar blogger da durum böylemi ?

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

ben kendi sitelerim ile mail adresi olusturup her sitem icin bir adsense hesabi aldigim icin dilerseniz size blogger ile bir adsense hesabi acip verebilirim?

Edit:

Hic bir ücret talep edilmez! Maksat birseyleri paylasmak kimse bunu para icin yaptigimi sanmasin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Blocunun seo su çok daha iyi, o yüzden haklı 11 seconds.

Fakat uzun ömürlü bir site olcaksa insanlar senin site adını arayarak giriş yapacaklarsa siteye, o zaman blogger daha iyi görünüm ve itibar açısından.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bende blogger öneririm.. ki eger isini güzel yaparsan kazanırsında ben kazandım.. cok sükür hemde bloggerden.. ama blogcunun seosu güzel diyorlar.. kullanmadıgım icin bilmiyorum ama girişteki tam ekran reklamlar insanı uyuz ediyor bence en güzeli blogger.. ben bloggerle 1,5-2 dakikada index alıyorum

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8

sanırım bloggera daha sıcak bakmaya başladım.herkese teşekkürler

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
blogcu tasarım açısından çok kötü. blogspotta okadar güzel temalar ve okadar çok text stilleri varki süper. ama tabi googlenin alt yapısı büyük bir proje :)

eğer iyi para istiyorsan blogcu

eğer titiz deyilsen tasarım açısından iyi düşünürsen blogspot.
tabi toplist zirve100 falan onlar olunca blogspotta hit yapar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5