İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blog'da İçerik Yetersizliğine Son

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Uzun yıllardır delphi programcısıyım. Son 2 yıldır blogların da beğeni kazanmasıyla blog yazarları içerik sorunu yaşamaya başladılar. Bunu ben de yaşadım. Ancak bu sorunu aşmayı başardım. Şunu açık ve net biçimde söyleyebilirim ki (Türkiye'de belki de dünyada) wordpress bloglar için (Türkçe ve İngilizce) her tür içeriği bu biçimde sağlayabilecek kimse bulunmuyor. Bu bağlamda;

1. İleri ve geri tarihli yazı, resim, flash vb. gönderebilme: Bu sayede siz hiçbir şey yapmadan blogunuza hergün yeni konular otomatik olarak eklenir. - Kesinlikle RSS değil. -
2. Özgünleştirme Motoru: Gönderilecek içeriğiniz belli oranda - içeriğe göre %10 ile %90 arasında - özgünleştirilebilir.
3. Farklı Dosya Tiplerini Destekler: Resimli ve İngilizce bir kozmetik blogunda içerik sorunu mu yaşıyorsunuz? Blogunuza flash oyunlar mı gerekli? Youtube, Dailymotion gibi videoları blogunuzda açıklamalı ve resimli olarak mı yayınlamak istiyorsunuz? Bu sorun değil.
4. Türkçe ve İngilizce Desteği: Size kalan sadece arka bağlantı (backlink) almak. Binlerce Türkçe veya İngilizce içeriği kısa sürede blogunuza ekletebilirsiniz.
5. Bu da Cabası: Resim özgünleştirme sayesinde, resimler üzerine mühür (watermark) ve resim dosyalarının isminin değiştirilmesi sağlanabiliyor. Bu sayede içeriğinizin özgünlüğü güçleniyor.

Açıklamalar:
- Yukarıda bahsi geçen hizmet ücretlidir.
- Kullanılan yazılımların kesinlikle talep edilmemesi rica olunur.
- İçeriklerin ileri-geri tarihli olması, resim veya flash gibi materyaller içermesi fiyatı etkiler.
- 1000 kaliteli ve sorunsuz blog içeriği için ortalama çalışma süresi 1-3 gündür.
- Konuyla ilgili birçok referans bulunmaktadır.
- Ürün karşılığı (host, domain vb.) hizmet vermiyorum.
- Ücreti peşin alıyor ve gerekli teminatı veriyorum (yazılı, imzalı, şirket kaşeli)

İlgilenen arkadaşların özel iletiyle ulaşması gerekiyor.

İyi içerikler.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evet. Konuyla ilgili teknik sorularınızı veya ön görüşme için msn adresinizi özel ileti yoluyla gönderiniz.

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar rahatça alışveriş yapabılırsınız daha onceden host çalışmamız olmustu gerekli ilgi ve hizmeti gostermiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5