İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger/ Blogspot Sorunlarınıza Çözüm önerileri - Maksat "İYİ" olmak

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhabalar, blogger hakkında tema yada başka bir konu hakkında sorununuz olursa lütfen buradan belirtiniz.

Yardımcı olmaya çalışacağım, maksat İYİNET kazansın.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bloguma koydugum ve koyacagım resimlere otomatik şekilde sitemin adı üzerine yazılsın istiyorum bu şekilde bir eklenti yada bot var mı eğer yoksada bunu topluca ekliyebilecegim bir program önerir misiniz ordan resimlere site adını coklu ekleyip resimleri öyle yükleyeyim blogspot a ?????

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tek tek yapman lazım dostum. ama resim üzerine link ekleyen güzel pratik programlar var. bir araştır derim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
merhaba davut kardeşim

bizim şirket'de bi eleman var,pek çakmaz bu işler'den bi tane blogger'ı varmış.spam nedeniyle kitlenmiş.spam doğrulama göndermiş,1 gün sonra blog devre dışı bırakılmış.

spam falanla ilgisi yok elemanın,kendi ay'da 2,3 yazı giriyordu o kadar.benimde başıma gelmedi nasıl hallederiz var mı bir bilgin?

bir'de @gmail.com kullananların hesaplarında böyle problemler olmuyormuş mu öyle birşeyler gördüm internet'de aslı nedir bunun

sağolasın şimdiden

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Başlığın rengini değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit:

Temanın HTML ayarlarında;

.post h3 a, .post h3 a:visited, .post h3 strong {
display:block;
text-decoration:none;
color:$titlecolor;
font-weight:normal;
}

kodunu bulun ve örneğin;

.post h3 a, .post h3 a:visited, .post h3 strong {
display:block;
text-decoration:none;
color:#0066CC;
font-weight:normal;
}

kodu ile değiştirin.

Koddaki ayarları kendinize göre değiştirebilirsiniz. Boyutunu büyütmek isterseniz font-size ayarlarından sayıyı arttırabilirsiniz. Başlığın rengini değiştirmek isterseniz color kısmına değiştirmek istediğiniz rengin kodunu yazmanız yeterli.

winkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba benim de bir sorum vardı,

üst tarafa html/JS olarak eklediğim menüyü nasıl her sayfada gösterebilirim?

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benimde bir sorum var.

gelen yorumlar bloggerde, en az 1 gün sürüyor sitede gözükmesi icin? halbuki onayladim yorumlari?

fcomert2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam blogger temayı editlemeyi anlatabilirmisini videolu yada videosuz anlatım mevcutmudur..

bi tane bloğum var benim http://dizilervefilmler.blogspot.com/ film ve dizi paylaşımı yapmaya çalışıyorum ama editlemek ten anlamadığım için bişey yapamıyorum.. hangi kodlar nereye ait...daha sade ve daha güzel film temasına benzer düzenli ve valid bi tema nasıl yapılabilir....

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde bir Logo var bunu blogspot siteme koymak istiyorum sol üste ama nasıl konulacağı hakkında bilgim yok nereden yaoacam ne yapacam uzun uzun anlatacak olan arkadasa teşekkürler şimdiden

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhaba
oyun & program download içeriğine uygun tema varmı
kolay gelsin.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben blogger kullanıyorum fakat daha profesyonel çalışmakta istiyorum.Joomla önerirmisiniz.

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger için joomla biraz fazla kaçar , hadi wordpress olsa belki deriz ama daha kategori sistemi gibi temel unsurlar yok daha. joomla olmaz bence... yani bana göre:harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5