İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger.com a Erişim Yasağı Kalktı!

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bloggerda kendinizi savunurken bunun gibi içeriği olan siteleride savunmuş oluyordunuz... yazıkkkk

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ancak şu da var bu tür ahlaksızca propagandaları başka yerlerde de yapabilir. Bizim asıl sıkıntımız bunları kapat diye uyarı gönderdiğimizde neden kapatmıyorlar. Eğer yetişemiyoruz diyorlarsa birilerine yetki versinler.

Kontorlsüz güç güç değildir. Madem bi iş yapıyorsun denetleyeceksin arkadaş. Hangi birini falan demesinler, bakınız digiturk örneğine adamlar "yetki verin biz takip edelim" demiş. Ama nerdeeeeeeee....

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zannetmiyorumki atatürk ile alakaları olsun bu bloger savunanların
onların ilgi ve alakaları genelde parapul ile ilişki içinde.
(suçlama gibi oluyor ama o subdomainleri nasıl kapattıracaksınız çok merak ediyorum)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adam serbest bırakıldı çünkü bu ülkede tecavüzün suç olup olmadığı bir genç kızın ruh sağlığının bozulup bozulmadığının doktor kontrolünden geçmesi sonucu karara bağlanmasına veya daha da komik bir şekilde tecavüz eden kişinin bu kızla evlenip evlenmeme kararı vermesine bağlı.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
küçük bir kıza tecavüzde ceza alınmadı dahda hediye verildi.
reklamın iyisi kötü olmaz diyip adamın reklamıda olmaz. bilinçsiz olanlar 2 gün sonra buna sevgi gösteriside yapar. Çok yazık. akp taraftafı olmasından dolayı bu kadarda savunulmaz.

Nasıl tecavüze ugrayan kız bundan etkilenmez bu anlaşılmıyor...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O adamı görünce benim psikolojim bozuluyor. Mümkünü olmayacak bir hadise.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Üzmez (Coşkun) midir nedir, dikkat ederseniz adam suçlu omadığı için bırakılmadı, suçlu olduğu halde bırakıldı.
Kaldı ki adamın kendisi diyorki, bakın yasa çıkacak, ben suçluyum ama yasa değişeceği için tahliye olucam diyor, diyebiliyor ... !

Bu durum gerçekten çok çirkin bir durum, belki inanmicaksınız ama ben utandım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi