İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger da yazarlık özellikleri nelerdir, bilen varmı arkadaşlar?

KraL82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bloggerda bir yazar eklediğimiz zaman onun özelliği bizimle aynımı olur yoksa kısıtlımı olur mesela sayfa düzenini değiştirebilirmi vea benim gönderilerimi silebilirmi cvp yazarsanız sevinirim arkadaşlar?

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkdaşım istersen arkdaşını yazar yaparsın sadece kayıt girer birde tam yönetici yaparsın seninle aynı özelliklere sahip olur tema değiştirir diğer ayarları filan yapar

KraL82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkdaşım istersen arkdaşını yazar yaparsın sadece kayıt girer birde tam yönetici yaparsın seninle aynı özelliklere sahip olur tema değiştirir diğer ayarları filan yapar

peki kayıt girmekten başka silme işlemi yapabilirmi ben sadece kayıt girme özelliği vermek istiyorum bu mümkünmü?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Mailine davet gönderirsin kabul ederse sitende normal yazar olur yani sadece yazı yazabilir. İstersende panele girip yönetici ayrıcalığı verirsin senin gibi herşeyi yapar ama tanımıyorsan bunu sakın yapma. Çünkü adam seni yöneticilikten silip blogu kendi paneline transfer edebilir.

KraL82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mailine davet gönderirsin kabul ederse sitende normal yazar olur yani sadece yazı yazabilir. İstersende panele girip yönetici ayrıcalığı verirsin senin gibi herşeyi yapar ama tanımıyorsan bunu sakın yapma. Çünkü adam seni yöneticilikten silip blogu kendi paneline transfer edebilir.

tamam dostum anladım teşekkürler ;)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gokhans üstadım çok güzel anlatmış gerçi, tecrübe etmek için başka bir mail adresini siteye yazar olarak davet edip görebilirsinde kendin istersen. Daha sonra panelden yönetici yapmadığın sürece sıkıntı yok ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5