İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger Domain Bağlama

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar 2 yıllık blogspot bloguma domain bağlayacağım. Domaini google ın blogger da ayarlar kısmında önerdiği yıllık 10 dolar olandan alacağım. Direk google dan yani..

Sorum şu:...

Mevcut indexlerime birşey olacak mı?

Önceden site linkim siteadı.blogspot.com iken siteadı.com olacak. Her iki linke de tıklanıldığında yine aynen benim blogama yönlenecek.

Bu konuda bilgileriinizi aktarırsanız memnun olurum..

Ekleme: Bir de mevcut adsense hesabımda yeni com lu domaini bildirmek zorundayım değil mi.?

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ben 3 bloguma da aynı şekilde domain aldım. Mevcut konuların aynen yeni aldığın domaine indexleniyo ancak bu biraz zaman alıyo. Yeni domainin tam oturması için geçen zamanda ziyaretçi sayısı da oldukça düşüyo...
blogspot adresinden de yeni domainden de siteye girilebiliyo o konuda rahat ol...

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
iki linkten de yine siteye giriş yapılabiliyorsa hitde bir düşşüş olmayacaktır.
Teşekkürler..
Şimdi formu dolduruyorum. Alıyorum..
Son durum için beklerseniz memnun olurum :)

Ekleme: Arkadaşlar ödeme yaptım. Şuanda aldım. Fakat siteye nasıl entegre etmem gerekiyor.

esaskazanc.com aldım..

Ekleme: tamam sonunda oldu.

http://esaskazanc.com

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Domaini değiştirdiğimden beri site google tarafından nerdeyse hiç index almıyor..

Sorunu nasıl çözerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5