İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger Güvenlik Hakkında

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 yıldır yazdığım bir blog var ve 7000'in üzerinde de ayrı başlık var ve bayağı emek sarfettim.o yüzden merak ettiğim bir kaç konu var.Birincisi blogger heklenmeye karşı ne kadar güvenli bir sistem.2. sorum olası bir hek durumunda bütün kayıtlarım silinirse yeniden yükleyebileceğim bir yedek alma durumu var mı ? varsa ki nerden ve nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
2 yıldır yazdığım bir blog var ve 7000'in üzerinde de ayrı başlık var ve bayağı emek sarfettim.o yüzden merak ettiğim bir kaç konu var.Birincisi blogger heklenmeye karşı ne kadar güvenli bir sistem.2. sorum olası bir hek durumunda bütün kayıtlarım silinirse yeniden yükleyebileceğim bir yedek alma durumu var mı ? varsa ki nerden ve nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

hazır sistemlerin içerisinde en güvenli olanı blogger diyebilirim,siteniz Google sunucularında saklanıyor yani güvenliğiniz Google teminatı altında :)

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler bu haber süper :) bayağıdır kafamı kurcalıyordu öyle bir durumda ne yapacağım diye ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5