İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger hesabındaki adsense tıkları nerden görülüyor

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar geçenlerde can sıkıntısından bir kaçtane blogger açtım ve 10 dk sonrasında google den hit gelmeye başladı. Bu çok güzel, güzelde bu blogger daki adsense reklamlarının raporlarını nereden görüyoruz acaba onu bilen varmı ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
blogger panelinden gorunmuyor hocam o tıklar ayrıca kanalda acamıyorsun sanırım bir yolunu bilen varsa yazabilirmi

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam zaten blogger daki adsense yi aktif ederken asıl kullandığım hesap ile ilişkilendirdim ve bir mail geldi bunu yapan sizmisiniz diye evet diyip aktivasyonda yaptım ama bu raporların nerden alındığına dair bi bilgi bulamadım

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
url kanalı oluşturanbilirsin ya da blogger'ın eklentisi yerine direk HTML/javascript bölümünden istediğin kanaldan aldığın kodu koyabilirsin..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
htlm ile koyuluyoda otomatik bende yapamdım hesanızı kullanıyolar izzin veriyomusunuz diyolar veriyorumda izin reklamları hangi kanalda gösteriyolar nebilecem

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
TIklar adsense hesabınzıda görünüyor ama kanallar olmadığı için sadece tıklar görünüyor..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
yani diyosunki toplamda buradaki tıklar gözüküyor ama kanal verisinde geçmiyor bu.

Yani sana şöyle söyliyim:

2 reklam yayınlıyosun 1ine kanal oluşturdun diğeri kanalsız.
Kanallıdan 20 hit geldi kanalsızdanda 10 hit geldi kanallıya 2 tıklama kanalsızsa 3tıklama var.Adsense hesabında toplam 30 hit kanaldan 20 hit görünür kanaldan 2 hit aldığın görünür toplamda ise 5 hit aldığın görünür.Yani sadece kanal diye bişey görünmez tık ve ücreti gelir...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani sana şöyle söyliyim:

2 reklam yayınlıyosun 1ine kanal oluşturdun diğeri kanalsız.
Kanallıdan 20 hit geldi kanalsızdanda 10 hit geldi kanallıya 2 tıklama kanalsızsa 3tıklama var.Adsense hesabında toplam 30 hit kanaldan 20 hit görünür kanaldan 2 hit aldığın görünür toplamda ise 5 hit aldığın görünür.Yani sadece kanal diye bişey görünmez tık ve ücreti gelir...

ok anladım teşekkürler .

XizoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google da sitenizin hemen indexlenmesi garip benim sitelerim 1 hafta oluyor daha indexlenmedi :D

sitenize bakabilirmiyim adresini yazarmisiniz

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot dan gelen tıkları görüntülemek için url kanal oluşturun.blogismi.blogspot.com diye.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Google da sitenizin hemen indexlenmesi garip benim sitelerim 1 hafta oluyor daha indexlenmedi :D

sitenize bakabilirmiyim adresini yazarmisiniz

Bloggerden blog açarsan içine 3-5 mesaj yazdıktan sonra biraz geç indexlenir ama 1-2 hafta sonra 1 mesaj yaz anında indexlenir.Ben bloguma yazı yazıyorum 10 saniye sonra googlea bakıyorum o yazımı indexlemiş..

http://geccetr.blogspot.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5