İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger hesabındakı yazıları WP siteye aktarmak...

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam Arkadaşlar.Blogger hesabımdakı yazıları yeni WP siteye aktarmak istedim.Ama nedense aşağıdakı uyarıyı veriyor:

Could not connect to https://www.google.com
There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
()
WordPress ile oluşturduğunuz için teşekkürler | Belgeler | Geri Besleme
Sürüm 3.1.2

Blogger hesabımdakı yazıları hatta bilgisayarıma aktararak, ordan da tekrar olaral WP siteye aktarmayı denedim. Ama bu kez WP admin panelinde bilgisayardakı XML dosyayı içi aktara bilecek her hangi bir butona rastlamadım. Nasıl yapa bilirim bu işi, acaba? Acil yardımınıza ihtiyacım var. Önceden teşekkürler!

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Zaten bu da bir XML dosyası oluşturarak bilgisayara aktarma özelliği olan bir arac.Aslında ben bloggere erişim hata verince, bilgisayarımdakı XML dosyanı wp siteye içe aktarmayı denedim. XML dosya var da,bunu Wp -nin içe aktar seçeneğinin hangi butonunu kullanarak yapıcam,onu bilmiyorum. Mümkünse, bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Yardımınız için tekrar teşekkürler!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Blogger Importer 0.3 bu eklenti işe yaramadı mı?

İçe aktara tıklayınca orada blogger geliyor. Ona tıklayınca eklenti sayfası geliyor. Şimdi kura tıklayıp eklentiyi etkinleştirebilirsin. Sonra da import, set the author.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dediğim gibi erişim vermiyor. Erişim ver butonunu tıklayınca bu çıkıyor: "Could not connect to https://www.google.com
There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
()
WordPress ile oluşturduğunuz için teşekkürler | Belgeler | Geri Besleme
Sürüm 3.1.2 "

Ama bilgisayarımda hazır XML var, bunu içe aktarmayı bilsem, (ne yazık ki,bilmiyorum) belki, sorun çözülür.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
O zaman en altta Wordpress var. Ona tıklayıp Importer yükleyip dene. Belki yukarıdaki convertere de ihtiyaç olabilir.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tekrar teşekkürler,EliF! İşe yaradı. Sorun çözüldü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5