İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger ücretli domain bloglara erişim sorunu çözüldü

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bloguna giremiyorum.

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de giremiyorum.Domain'li blogger'ların hiçbirine giremiyorum.

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben dns ayarlarında yaptığım değişikli sayesinde girebiliyorum. kardeşim ve bir iki akadaşım hala ulaşamıyorlar

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
gerek kalmadı hocam

daha basit bir çözüm var dnsleri boş bırakın bitti:)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
malesef önceden böyle bir sorun yaşamamıştım ama bugün hem dns değiştirmeme rağmen hemde normal olarak girilemiyor.
sanırım en sağlam yol blogger blogu kendi hostumuza worpress'e taşımak.

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bende de problem yoktu bugün başladı.
Farklı IP bloklarını düzenliyorlar sanırım birkaç gün içinde düzeleceğini ümit ediyorum.

işin ilginci ben girebiliyorum
hatta site istatistiklerine baktığımda bugün şuanda kadar 127 kişi girmiş onun da farkındayım ama önceki günlere göre bu sayı çok düşük. dün 700 iken bugün 127 :(

murat1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kumanda paneline girebiliyorum. fakat özel domain aldığım site adresi açılmıyor. Türkiyeden özel domainli bloglara girilemiyor, yasaklanmış galiba. bütün emekler boşa mı gitti.? yoksa geçici bir yasak mıdır bilemiyorum.. Domain aldığım ihs den yapılabilecek bişeyler yok mudur. ya da siteyi yurt dışından yayın yapıyor gibi falan gösteremezmiyiz dns değiştirerek. Yardım edebilecek bi matrix arkadaş yok mu...?

gckhvs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunu çözen arkadaşta çözümü kendi bloğunda yayınladığı için haliyle göremiyoruz :D

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yaklaşık 1 haftadır gokhanblog.com'da oldugu hazırsındır Blogger üzerinde ücretli alanı kullanan hiçbir bloga ulaşılamıyordu.
Bugün sorun düzeltildi. Blogger üzerinde Özel Etki Alanı kullanan bloglara Türkiye 'den oluşan erişim sorunu düzeltilmiş oldu.

Daha önceden bloglarına erişim sorunu yaşayanlar birsey BİR daha denesinler ..

kendi blogunda paylaştığı yazı yalnızca bukadar

murat1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala yardım bekliyoruz.. önemli olan bloglara ziyaretçilerin erişebilmesi tabii...

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Acaba blogu blogspot.com şekline çevirip domain'i de forward mı etsem diye düşünüyorum ben ama ozaman da sitenin imajı zedelenecek.

murat1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi denem yapıp blogumu ayarlardan geçici olarak blogspot'a çevirdim ama bu seferde içerik arama motorlarında herzamanki gibi çıkmadı. sonra düzelttim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5