İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogkaan.Com mini özel çekilişi

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kaanbannerblogu.jpg

Bu zamana kadar blogum için ne yılbaşında, ne birinci yaşında, ne de başka bir özel gün için çekiliş yapmamıştım. Gecenin şu saatinde durup dururken aklıma geldi ve bir çekiliş yapmak istedim.

Çekiliş dediysek öyle büyük bir ödül beklemeyin tabiki. Nihayetinde üniversitede okuyan öğrenci bir adamız :)

Kazanana bir yıllık ( net, com, org ) uzantılı, boşta olan istediği bir domaini vereceğim. Domain ihs.com.tr'den alacağım ve çekilişi random.org aracılığı ile yapacağım.

Gerçi bu forumda bu çekiliş küçük gibi gelebilir fakat ihtiyacı olanlar da olabilir. Denemekten bir zarar gelmez diye düşünüyorum :)

Ayrıntılı bilgi ve katılım şartları için; http://www.blogkaan.com/2011/02/blogkaancom-ozel-cekilisi.html

Teşekkür ederim. İyi forumlar.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Hocam iyi hoş da ciddi katılımlar için bu yayınlama olayı tuaf kaçmış. Şöyle olabilirdi; kampanyaya dair bir banner yapsanız, reklam alanlarında yayınlarız, ama ben şimdi kalp hastalıkları ile ilgili siteme bu yazıyı koysam felaket olur :)

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@camdangören
nasıl isterseniz :)

@PauLShark
Haklısınız fakat reklam olarak kimsenin kabul etmeyeceğini düşündüm. Sonuçta görüntü bozukluğuda oluşabiliyor.

O opsiyonuda ekledim isteyenler kullanabilirler. Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5