İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bloglardan tanıtım yazısı satın alınacak

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Güncel tutulan, "mfa" amacıyla açılmamış bloglardan tanıtım yazısı satın alacağım.

İlgili yazı yalnızca 3 link içerecek. Uzunluğu ya da kısalığı önemli değil. Her yerde farklı olması için yazıyı blog sahibinin yazması gerekiyor. (Veya vereceğim standart metni değiştirip de ekleyebilir)

Ücretleri PM ile veya buradan yazabilirsiniz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Daha öncedende 2 kere almıştım.20ytlye alabilirim.Ama önce metni bi incelemem lazım.Daha önce senden 1 tane almıştım heralde yanlış hatırlamıyosam.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bunlar blog değil, mfa siteler.
Özellikle alıntı yapmamın sebebi de teklif gönderecek olanların benzer siteleri teklif etmemesi.

Bir site wordpress altyapısına sahip diye veya blogspot'ta yayın yapıyor diye blog değildir. Blog bir çeşit kişisel güncedir. Elbette kişisel şeyler dışında da içerik barındırıyor olabilir ama blogun asıl önemli özelliği onun "kişisel" olmasıdır.

@gokhan19
O pr için ücret biraz yüksek değil mi? Sabit olarak kalmayacak zaten, yazı geriye kayacak. Neyse, yine de tekliflerin hepsini not ediyorum. Fiyatları değerlendirip herkese geri dönüş yapacağım.

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne hakkında tanıtım yazısı peki, bizim içeriğimize uygun mu değil mi bilmem lazım

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
benim yazdığım yazılarımı satın alcan yoksa sen yazıp satıyomusun. Başlıktan bizim yazdığımız yazı satın alıcakmışsın gibi bir izlenim çıkıyor eğer makaleleri sen yazıyorsan ücretsiz yazılımlar ile ilgili makalelerin varsa görüşmek isterim msn profilde var.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yazdığım yazılarımı satın alcan yoksa sen yazıp satıyomusun. Başlıktan bizim yazdığımız yazı satın alıcakmışsın gibi bir izlenim çıkıyor eğer makaleleri sen yazıyorsan ücretsiz yazılımlar ile ilgili makalelerin varsa görüşmek isterim msn profilde var.
Bir yanlış anlaşılma var sanırım.
Blogunuzda yayınlamak üzre bir tanıtım yazısı vereceğim ve siz yayınlayacaksınız. Bunun için fiyat istiyorum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bir yanlış anlaşılma var sanırım.
Blogunuzda yayınlamak üzre bir tanıtım yazısı vereceğim ve siz yayınlayacaksınız. Bunun için fiyat istiyorum.

:) şimdi anladım sen bir yazı yazdım bizim yayınlamamızı istiyorsun bunun için fiyat istiyorsun. dmoza kayıtlı pr 2 olan bir siteye ne kadar ödüyorsun.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) şimdi anladım sen bir yazı yazdım bizim yayınlamamızı istiyorsun bunun için fiyat istiyorsun. dmoza kayıtlı pr 2 olan bir siteye ne kadar ödüyorsun.
Fiyatı benim değil, sizin belirlemeniz gerekiyor. Dolayısıyla benim fiyat vermem abesle iştigal olur. Blog sizin :)

Diğer arkadaşlara gelince;
Cevap vermek için geciktiğimi biliyorum ama tek tek uğraşmak istemediğim için herkese cuma geri dönüş yapacağım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Pazartesi oldu.Bakalım bugün geri dönüş olacakmı..

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
öm atamıyorum. burdan belirteyim dostum:

blogum: http://bilgideposu.blogcu.com
günlük 450 tekil hit (istatistikler sayfanın altında realist sayacta)
2 yazı 2 aylık 20 ytl (uzunluk sınırlaması yok)
6 yazı 2 aylık 40 ytl (uzunluk sınırlaması yok)

cevabını ya da başka teklifini bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi