İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blograzzi kullanan bloglar

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Blograzzi kullanan blog sahipleri buraya toplansın
Bildiğiniz gibi blograzzide yükselme methodları var :
Blograzzi Puanı, Blograzzi’nin blogla ilgili Internetten derlediği tüm istatistikleri [Technorati ve Alexa Türkiye], kullanıcı oylamaları, favorileri ve yorumları ile birlikte kullanarak ağırlıklı olarak hesapladığı bir formüle dayanır.
Şimdi bu başlık altında blograzziye üye olanlar birbirinin bloglarını oylayıp, yorumlayıp ve favorilerine ekleyip yükselteceğiz
Blograzzi yönetimi buna kızabilir sorun değil, algoritma onların algoritması illegal birşey yapmıyoruz :)

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farkedilme durumunda sistemden uzaklastirilabileceginizi de goz onune almalisiniz ama :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Farkedilme durumunda sistemden uzaklastirilabileceginizi de goz onune almalisiniz ama :)
Sistemden uzaklaşmak için önce sistemin size bir faydası olması lazım, Technorati den bahsetmiyoruz kıytırık blograzzi.Amaç yükselip backlink almak :) şimdilik başka bir işe yaramıyor zaten

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence aynen öyle :) yani sanırım azcık kıytırık ama benim bloğa da yorum yazın dicem amma ve lakin siz erkeksiniz tarifler çok güzel mi diceksiniz :D

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet güzel olur ben boş oldukça burdan yorumlar favorilerim blograzzi linkini verin direk :)

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana yorum yazan/favoriye ekleyen NeoCool,Bilgi ve selim61'e teşekkürler. Bence Blograzzi linkini verin direktman.
Bu arada: Blograzzi Bomb falan uğramayalım :p :p Sandbox'a düşeriz :p :p

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5