İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogspot başarı için

kenankocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.bu işlerde yeniyim forumu inceledim bu seo ayarları organik hit edinme vs. tabi bunları bir anda okuyumca kafada karışıklıklar oldu. siz değerli dostlarıma bir kaç sorum olarak yardımlarınızı bekliyorum..

benim sitem ingilizce finans krediler üzerinde. site:http://loansreliable.blogspot.com/

1-google de sitemin indexlendiğini nasıl öğrenebilirim.
2-içerik eklememe rağmen hiç gelen giden yok googlede çıkmıyormuyum acaba ?
3-site tasarımım nasıl uygunmu ?
4-sitede gördüğünüz eksiklikler nelerdir.

bu yazıyı yazarken bir yandanda araştırıyorum.şuan aklıma bu sorular geliyor.sorunlarımı burada paylaşcam tabi sizin cevaplarınız geldikçe :)

cevap yazan olmamış:) ama ben biraz geliştirmek istediğim değiştirdim bazı şeyleri böyle daha iyi oldu sanki

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
1- Google arama motoruna, site:loansreliable.blogspot.com/ yazarsan, index sayısını görebilirsin.
2- Rekabeti çok ama çok yüksek bir kelime belirlediğin için, ziyaretçi çekmen çok zor olacaktır. Ayrıca 1 ay önce açtın sanırım siteyi. Ziyaretçi gelmesini istiyorsan, düzenli içerik girişi yapıp, bir müddet beklemelisin. İçerik olarak özgün makale ekleyip, sosyal medyayı kullanarak yükselebilirsin. Ama dediğim gibi, başlangıç için çok zor bir alan seçmişsin.
3- Site tasarımı fena değil. Zaten ziyaretçi çekmek için tasarım ilk planda değil bana göre. Şimdilik bu konuya girmene gerek yok.

Yeni başlıyorsan, kendine rekabeti düşük bir alan seçmen çok daha iyi. Çünkü bu kelimede profesyonel olmayan birinin yükselmesi çok zor. Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5