İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspot şifremi unuttum

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
kendime ait kişisel bir blogspot sitem vardı ama hem hangi e-mail ile aldığımı hemde şifremi unuttum blogu kullanmıyordum ama şimdi kullanmak istiyorum durumu e-mail atarak izah etsem blogspot yardımcı olurmu ayrıca nereden e-mail atıyoruz adresleri nedir yada fikri olan arkadaşlar varmı?

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendime ait kişisel bir blogspot sitem vardı ama hem hangi e-mail ile aldığımı hemde şifremi unuttum blogu kullanmıyordum ama şimdi kullanmak istiyorum durumu e-mail atarak izah etsem blogspot yardımcı olurmu ayrıca nereden e-mail atıyoruz adresleri nedir yada fikri olan arkadaşlar varmı?

hocam yetkililere mail atarak durum izahından sonra
gerekli yardımı gösterecekler.

en azından mail adresi baş ve son harfini size verireceklerdir.

_______
.blogcu.com daki blogumda aynı şekilde
şifreyi unutmuştum, kullandığım mail adresi
baş ve son harfini iletmişlerdi.

umarım .blogspot'ta da böyle bir yardım görürsünüz.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
teşekkürler arkadaşım bloggerda şifremi unuttum bölümüne tıkladım blog adresini yazdım daha sonra bana e-mail uzantısını verdi hotmail.com ile almamıştım zaten hemen anladım e-maili epostaya tıkladım doğruladım sonra tekrar bir e-mail geldi sıfırlama için onuda tıkladım şifremi sıfırladım suanda kullanıyorum ilgilendiğin için teşekkür ederim hayırlı ramazanlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5