İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BLOGSPOT siteleride ADSENSEde :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Artık o kadar düştümü maliyetler acaba ? BLOGSPOT siteleride ADSENSE lerde görünür oldu.

BLOGSPOT un ayrı bi karizmasımı var - yoksa bilinmeyen bi ARTIsımı var ? DOMAIN parası harcamayan kişi ADWORDSe para harcıyor yada ADWORDS için bedava kupon olayı yeniden mi aktif ?

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne alaka şimdi ?
Blogspot kullanan birisi adwordsa reklam veremezmi ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Olay şu : blogger daki bloglar daha iyi indexleniyor ve üst sıralara daha kolay taşınıyor.

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
onun nedeni de şu :) blogger her güncellenen siteyi anasayfada gösteriyor, o da o siteye popülerlik kazandırıyor.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
.sitemynet.com ile bile reklam veren var. Her .com olan site kaliteli olacak diye bi durum yok. Adam hosttu, serverdi uğraşmak istemiyor bedava ve oldukça kolay olan blogspotu tercih ediyor.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ne alaka şimdi ?
Blogspot kullanan birisi adwordsa reklam veremezmi ?

Veremez diyen kim ? :)

.sitemynet.com ile bile reklam veren var. Her .com olan site kaliteli olacak diye bi durum yok.

Kaliteden de bahsetmedim :)

ben sadece DOMAIN almayan kişiler ADWORDS e masraf ediorsa bunda ki olay nedir dedim.

Demek daha iyi INDEXLENDIGI içinmiş. Mali bi durumdan ötürü değil...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5