İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogspot siteleriniz alınır

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
blogspot.com uzantılı ya da blogger altyapısını kullanan kendi domainini kullanan bloglarınız alınır.

HER TÜRDEN HİTLİ HİTSİZ BLOGLARINIZI

SİTEADRESİ:
SAYAÇLİNK:
İSTENEN ÜCRET:

hit şart değil.içeriği bol olsun yeterli ancak index almış olması da iyi olur.özellikle orjinal içerik tercih sebebidir.

tercih edilen konular: sağlık , moda, yemek tarifleri, örgü dantel, eğitimin her türlüsü, biyografi, belli bir kesime hitap eden bloglar, tarım, ticaret vb konularda olursa uygun olabilir.

her türlü tekliflerinizi konu altından ya da pm olarak bekliyorum ama bana uçuk rakamlarla gelmeyin.

ŞÖYE SİTEM VAR KAÇ PARA VERİRSİN GİBİ TEKLİFLERLE GELMEYİN DÖNÜŞ YAPMAM. İSTEDİĞİNİZ EN MAKUL ÜCRETİ YAZIP GÖNDERİN.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
konu hala güncel.her türlü teklife açığım .

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
blogspot.com uzantılı ya da blogger altyapısını kullanan bloglarınız alınır.

Şartlar: illegal içerik olmayacak.
film,dizi ,müzik,video, oyun ve program bloğu olmayacak
download linki bulunmayacak.

hit şart değil.içeriği bol olsun yeterli ancak index almış olması da iyi olur.özellikle orjinal içerik tercih sebebidir.

tercih edilen konular: sağlık , moda, yemek tarifleri, örgü dantel, eğitimin her türlüsü, biyografi, belli bir kesime hitap eden bloglar, tarım, ticaret vb konularda olursa uygun olabilir.

her türlü tekliflerinizi konu altından ya da pm olarak bekliyorum ama bana uçuk rakamlarla gelmeyin.

bahsi geçen konuların hiçbiri değil.
resmi koyuyorum. kırmızı ile çizdiklerim blogspot olanlar. bir tanesi kendi özel alan adında. facebook hayran zamazingoları da var.

teklifi konu altından sen yap,almak istersen tabii ;)
adsensek.jpg

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23

istediğiniz ücretleri pmler misiniz lütfen?
bahsi geçen konuların hiçbiri değil.
resmi koyuyorum. kırmızı ile çizdiklerim blogspot olanlar. bir tanesi kendi özel alan adında. facebook hayran zamazingoları da var.

teklifi konu altından sen yap,almak istersen tabii ;)
adsensek.jpg

hocam teklifi bana bırakma bana kalırsa bedava almaya çalışırım :D ne düşünüyorsun pm ile bildiriver istersen.

bu arada bayramınız mübarek olsun

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
vakit sıkıntısından dolayı msn kullanmıyorum hocam. pm ile tekliflerinizi belirtin lütfen.
hitli hitsiz blogspot siteleri alınır.siteleri ben almıyorum birisine aracıyım.aracı olduğum kişi gerçekten alıyor ben kendi üç bloğumu hatrı sayılır bir ücrete sattım. bloglarla ilgili tam kıstas yok.bazen 2k hiti olan bloğa 50 tl bazen de 300 hiti olanı 140 tl ye alıyor ya da öneriyor. tek bir şartı var bloğ kendi yazdığı bir yazıyı eklemenizi istiyor index alma durumuna göre teklif veriyor.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
alımlar devam. hitli hitsiz blogspot ya da başka he r türlü site alımına devam ediliyor. pm gönderin

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
muzikindirin.blogspot.com

buyur hocam günlük 400 hiti var. Daha önceleri 1k hiti vardı yeni siteme geçtim o yüzden hit düştü google anında indexlidir.

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
...

blogspot.com uzantılı ya da blogger altyapısını kullanan bloglarınız alınır.

Şartlar: illegal içerik olmayacak.
film,dizi ,müzik,video, oyun ve program bloğu olmayacak
download linki bulunmayacak.

ulen benim konumu aynen kopyalamışsın.şaka mısınız siz ya?

GEREK BLOGSPOT UZATILI GEREKSE BLOGGER ALTYAPISINI KULLANAN SİTELERİNİZ DEĞERİNDE ALINIR? TEKLİFLERİNİZİ PM İLE BELİRTİN LÜTFEN. BANA NE VERİRSİN DERSENİZ 1 DOLAR DERİM. TALEP ETTİĞİNİZ SON VE MAKUL ÜCRETİ SÖYLERSENİZ UYGUN OLURSA BİZE GÖRE İSE ALIRIZ.:D:D:D

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kardeş bunları ben yazdım siz neden benim yazdığım her şeyi tekrar ediyorsunuz?

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeş bunları ben yazdım siz neden benim yazdığım her şeyi tekrar ediyorsunuz?

Aga neresi aynı.Ben yazıyorum başkası kopyala yapıştır yapıyor sonra sen görüyorsun sende kopyala yapıştır yapıyorsun.Olay bu aga.Bu arada Stancu transferine çok para verilmiş diyorlar.Senden bir yorum alabilir miyiz?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Dip Uyarı : Aga bakıyorum artık :D işaretini bırakmıyorsun yazıların sonunda hayırdır.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
alımllar yeniden başladı arkadaşlar. malum blogger kapalı fiyatları ona göre isteyin.ederi neyse veririz ama uçuk rakamlarla gelmeyin.

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zubi ne zaman başladın. Ben en iyisi kopyala yapıştır yapmaya devam edeyim. :D:D:D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5