İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspot sitem güncellenmiyor

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç haftadır açık olan blogspot sitem yeni yazıları güncellemiyor.Ayrıca google'da görünen blog başlığı da değiştirmiş olmama rağmen hala aynı.Neden böyle?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Google webmaster toolsa site haritanı eklemeni öneririm. Bide blogunu pinglet.

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster tools'a rss.xml şeklinde ekledim.Ayrıca weblogs.com'dan pinglettim.Ping'ler işe yaramıyor bence.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
cafercer blogger bayağı sorunlu bir sistem veya kendine özgü bir sistemi var. 1 hafta önce açtığım bloglar hala indexlerde görünmüyor hemde içerisinde benzersiz yazılar olduğu halde. En iyisi beklemek fazla zorladığın taktirde spam yüzünden banlanabilirsin.

nocturnal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyi blog servisi blogger dır. indexlenme ve sıralamada hatırı sayılır bir yere yükselmek için sabretmen gerek tüm seo işlemlerini eksiksiz ve doğru şekilde yapmalısın. özgün içerik eklemeli ve indexlenmiyorum güncellenmiyorum deyip işi bırakmamalı kaliteli benzersiz içerikler eklemeye devam et google seni fark eder düzenli aralıklarla sitene uğrar güncel olman kaydıyla. ping işe yaramıyor diyorsun www.autopinger.com bu siteden otomatik en hatırı sayılır arama motorlarına 1 kaç dakika içinde ping attıra bilirsin. ping atmak en önemlisi.çalınan yazının senin olduğunu kanıtlar.ve arama motorlarının botlarını sitene çağırır. uzun süredir blogspot siten var indexlenmiyor ve sitene ziyaretçi gelmiyor sorunu kendinde ara bence. 2 senedir blogspot kullanıyorum 3 tane hitli blog sitem var.başka servis kullanmayı aklıma dahi getirmedim

ertgrl-ygt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger blogunla google da çıkmak istiyosan bi foruma link ver hemen çıkıyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5