İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BlogSpot Sitem Kapatılırsa ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba..

Acil bir adsense hesabı açmam gerekiyor. Bununla ilgili herkes blogger/blogspot tavsiyesinde bulunuyor. Benim ise bu konuda merak ettiğim şey şu :

aaa.blogspot.com adresini açtım adsenseye başvurdum onaylandı diyelim.
Bu "blogger adsense" kodunu sanırım başka sitelerde kullanmamızda da sorun yoktu.

Peki ya bu aaa.blogspot.com sitemi blogspot adminleri kapatırlarsa o zaman adsensem de kapanmış olur mu ? Yoksa aaa.blogspot.com sitesi kapatılmış olsa da adsense hesabımı kullanmaya devam edebilir miyim ?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sitenin kapatılması adsense yi hiçbir şekilde etkilemez. Blogger ri önermeleri daha hızlı başvurunun kabul edilmesi olabilir ama bu bir rivayet sanırım. Adsense kurallarına uygun eli yüzü düzgün bir sitenlede başvurabilirsin :)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yani adsense mantığı sadece hesabı açarken 1 siteye ihtiyaç duyuyor. Hesap açıldıktan sonra da site bazlı çalışmıyor. Bu güzel.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5