İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogspota gelen trafik

khaldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,
Bu açtığım ilk konu, bu güzel paylaşım ortamındaki herkesi sevgiyle kucaklıyorum, gerçekten kalitenin mütevazilikle korunduğu bir ortam burası..

Bir soru takıldı, bloglara - niş alan gayretleriyle - hevesliyim ve ingilizce 5-6 blog kurdum.. merak ettiğim google'da az çok oturması ne kadar vakit gerektirir,
ve daha önemlisi istatistiklerde gözülen
adf.ly
pu.gg
toolssharingblog.wordpress.com

gibi kaynaklar nedir de benim bloğuma kimi getirmiştir :DD bilemedim,
bu torrent olayları nedir arkadaşlar..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldiniz. Sitelerin oturması minimum 2 ay sürer. Bu süre zarfında bazı çalışmalar yapmanız gerekir. İstatistiklerde geçen url kısaltma adresi para kazanma amaçlı kullanır, size ait değilse çok da önemli değil. Hitin arama motorundan gelmesi için çalışmalar yapmalısınız.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
torrent ile oyun program gibi içerikleri indirebilirsin, bu konuda yardım istiyorsan eğer mesaj atabilirsin bana

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hoşgeldiniz. İstatistiklerde gözüken siteler, sitenize bot göndermiş olabilir (toolssharingblog.wordpress.com) hariç. Ayrıca siteniz blogspot ise bir süre sonra, eğer özgün yazı yazıyorsanız Google'da oturur.

khaldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eif ve depresan.. teşekkür ederim ilginiz için..
eif hocam, sabırsız olmamak lazım ama öte yandan bir bloga '60 gün rehberi' gibi belki 2 ay kastıktan sonra tutturamamak da var bu işte sanırım.. :)
Türkçe günde 1-2 dolar kazandıran bir sitem var, ek siteler düşünüyorum ya bakalım.. dediğiniz gibi arama motorlarında yer etmek lazım.. sizin yazılarınız çok değerli.
depresan hocam, torrentden şu anda birşey indirmeyi düşünmüyorum, teşekkürler..
ben sadece blogspot istatistiklerimde bloguma yönlendiren bu torrentler kimi nerden nasıl yönlendiriyor benim yeni açılan bloguma onu merak ettim.

Ekleme: aziz hocam yazınızı sonradan gördüm.. bir şey daha öğrendim, teşekkürler..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eif in 60 gün rehberiyle ben bi site yükselttim kardeşim, gerçekten işe yarıyor
şuanda pr 2 oldu ve hiti artmaya başladı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5