İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogum bombalanıyor...

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Blogumda google analytics kullanıyorum ,son zamanlarda acayip şeyler olmaya başladı, bu konuda sizlere fikir danışmak istedim.
Normalde taş çatlasın 300-400 arası hit alıyor ,o seyir halinde devam ediyordu.Birgun hit 600 e çıktı sonra 800 900 derken 1200 1500 2000 hit durmuyor bu şekilde gunden gune artarak 5000 i buldu , 5 binden sonra birden 1500 e düştü ve bugun daha da düşük olacagına eminim , hitin kaynagı olarak rusya gösteriliyor ancak içerigim rusça degil , ingilizce ..
Ve çok buyuk bir kitle %78 direk trafik olarak gozukuyor ..yani 3000-4000 kişi benim bloga direk giriş yapmış ki , imkansız gibi gozukuyor bana ..
Ve blogta geçirilen zaman dalgalanmalarıda dikkat çekici , normal seyir halinde 40 saniye-1 dakika arasında bi zamanlamam vardı ,dalgalanma başladıgında 2.86 dakikaya çekti ortalama sureyi..sonra surekli ortalama sure yavaş yavaş düşmeye başladı..ve şu anda 10 saniyeden daha da aşagıda.%91 oranında giren kullanıcı hemen çıkıyor gözüküyor..
Bu durum sizce neden yaşanıyor , ne yapabilirim..

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
konu güncel arkadaşım , bi çözüm bulamadım ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi