İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

blogum nasıl?

Taspinardizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teman hiç hoşuma gitmedi, başlıklar hiç belli olmuyorlar.
Temanı değiştir yada düzenle ve Düzgün bir logo yaparsan yada yaptırırsan iyi olabilir. Kolay gelsin

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bloggerin harika temaları var başka denemelisin bence
PHP:
http://www.oktayustayemektarifleri.biz
iframede açma amacın ne:D

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema tam anlamıyla bir facia.Kendini biraz daha geliştirmelisin..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birşey anlaşılmıyor siteden ayrıca sen niye gidip başka siteye o büyüklükte iframe acıyosun cözemedim

sakura

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:hönk:Allahım Allahım
Bu kadar mı kötü ya, azıcık daha nazik kibar olamaz mısın kum da oyna felan bu işte yeniyim, yıkıcı değil de yapıcı tavsiyeler verseniz!
Eksiklikler nelerdir dedim, bilmediğim için danıştım. Zaten bir şeyler bilsem niye sorayım...:ağla:

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:hönk:Allahım Allahım
Bu kadar mı kötü ya, azıcık daha nazik kibar olamaz mısın kum da oyna felan bu işte yeniyim, yıkıcı değil de yapıcı tavsiyeler verseniz!
Eksiklikler nelerdir dedim, bilmediğim için danıştım. Zaten bir şeyler bilsem niye sorayım...:ağla:

Önce işe temayı değiştirmekle başla :D .Ardından diğerleri yavaş yavaş yerine oturacaktır. ( Kategori,yazı yerleşimi v,s ;) )

caylakoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağır eleştiri sonuç getirmiş kolay gelsin.Bu arada (kumda oyna demiyeceğim ayıp olur daha çok çalışman gerek) diye mesajı atan kişi bendim(yorumum silinmiş) Bu mesaj yüzünden kişiye hakaret ettim diye bana uyarı gelmiş,bu mesajdan o sonucu çıkaran arkadaşı da ayrıca tebrik ediyorum

sakura

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( ayy bak üzüldüm şimdi uyarı almana arkadaşım, ama birazcık üzüldüm yani napiimm, bayanız işte hemen:ağla:modundayım. yorumlarınız için teşekkürler sonuçta cevap verdiniz sorularıma... :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5