İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogum Otomatik ve Anlamsız Kelimeler Ekliyor Konu İçinden...

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese iyi forumlar. Blogumda ücretsiz Lovin adında bir tema kullanıyorum. Temadan olduğuna şüpheleniyorum ki yeni konular açtığımda tarayıcı penceresinin üstündeki alanda konu içerisinden otomatik olarak eklenmiş çoğu anlamsız kelimeler ekleniyor. Facebook gibi sosyal ağlarda konuları paylaştığımızda da bu durum söz konusu. Aşağıdaki resimlere bakarsanız sorunun ne olduğunu daha iyi anlayacağınıza eminim. Şuan anlatmada yetersiz kalıyorum diyebilirim ^^

konu1.jpg

konu2k.jpg

Sorun hakkında bilgisi olan var mı? Bu anlamsız kelimelerin site açısından önemi nedir? Gerekli midir ve kaldırılabilir mi?

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
hep aynı kelimeleri mi yapiyor yoksa değişiklik oluyor mu ona dikkat ettin mi?

muhtemelen temada o kelimeler gizlenmiş, post titlesine otomatik ekliyor. dosyalar içersinde o kelimeleri bir aratma yapip denesen?

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok hep aynı kelimeler değil. İçeriğe göre konu içinden kelimeler seçiyor. Ama seçtiği kelimeler hep noktadan sonra yeni cümlenin ilk kelimesi oluyor. Düzeltme imkanımız var mıdır?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5