İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bloğuma değişik fikirler arıyorum.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Kendime bir blog yarattım ve değişik fikirlere ihtiyacım var.

Bu konuda hepinizin deneyimli olduğunu görüyorum.
Bu nedenlede değişik fikirler vereceğinizi umuyorum. Teşekkürler.

Cevapları ve yorumları sabırsızlıkla bekliyorum.

modasizinle.blogspot.com

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moda adına açmışsın başka konularda var bence sadece moda ile ilgili konular açmanı öneririm bazı konuların ise çok saçma olmuş ben öyle gördüm kolay gelsin

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayırlı olsun, güzel bir domain alarak wordpress sistemi ile başlamanı önerirdim ben hem daha çok üzerine düşersin ve ilgilenirsin.

Ayrıca site üzerin deki hakimiyetin %100 olurdu ve daha çok zevk alırdın. Yine de hayırlı olsun diyelim.

<konudışı> Sitede benimreklam.com reklamları gördüm, hit olarak geri dönüşü nasıl? Sistemi beğendim. </konudışı>

.

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim tavsiyem ise Bumerang'a ve Yazarcafe'ye üye olman güncel yazarsanız eğer size çok faydası dokunur...

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim aslında bir çok konuda paylaşım yapmak amacım fakat blog ismini bu şekilde almak zorunda kaldım.
Bu nedenle de ismi bu şekilde oldu.
Bu konuda henüz çok yeniyim ve geliştirmek istiyorum. Saçma olanlar hangileri olmuş acaba?

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle baktığın ve düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim.
Bu işe birden heveslendim ve açıkçası çok araştırma yapmadan girdim.
Wordpress de incelerim belki oradan farklı bir blog açarım.
Biraz enim bloğum modaymış gibi algılanıyor fakat her şey üzerine olmasını istiyorum. modasizinle ismini açıkçası zorunlu olarak aldım.
Bu nedenle bu bloğu sadece moda için kullanıp wordpress tende her şeyi paylaşabileceğim bir blog yapabilirim.

Açıkçası benimreklam yeni üye oldum. fena sayılmaz ama ücretli paketleri bulunmaktadır. Sitesinden inceleyebilirsin. Soru sorduğunda geri dönüş yapıyorlar.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu araştırayım. Bu işlere yeni adım attım açıkçası. Faydalı olacaksa incelemeye değer bence. Tekrar teşekkürler. kayra.tic.

mertsekucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle sizi tebrik ediyorum iyi bir adım sitenize biraz görsel birazda kapsam konusunda çalışma yapmalısınız bayan daha çok renkli şeylerden hoşlanır kalpler sizde bir bayan olduğunuz için bu konularda çalışmalarınız yoğunlaştırısanız başarı bir adım daha yaklaşıcağınız tahmin ediyorum. Biraz site hitiniz nedir sakin bir temponuz varsa kod ekliye bilirsiniz. unutmadan çoçuk ve bebekleride site kapsamınıza almalısınız.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim aslında bir çok konuda paylaşım yapmak amacım fakat blog ismini bu şekilde almak zorunda kaldım.
Bu nedenle de ismi bu şekilde oldu.
Bu konuda henüz çok yeniyim ve geliştirmek istiyorum. Saçma olanlar hangileri olmuş acaba?

saçma değilde moda ile ilgili domain ama içinde farklı yazılar var o yüzden dedim :)

mr.kurtbey

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitedeki konuların moda ile alakası yok webmaster, komik fıkralar, sağlık falan, ama siteniz güzelmiş beğendim :kızdım:

emreasfb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bence iyi bir bedava host al.Sonra internetten scripti diye ara.En üsttekinden istediğin bir scripti seç ve FTP'ne at.En doğrusu bu gibi geliyor işin doğrusu.Konuna uygun bir şey bul.

mr.kurtbey

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdilik devam edin bu şekilde ücretli bir .com/.net/.org uzantılı domain alırsınız ilerde sitenizi o domaine yönlendirirsiniz.

emreasfb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdilik devam edin bu şekilde ücretli bir .com/.net/.org uzantılı domain alırsınız ilerde sitenizi o domaine yönlendirirsiniz.

Ne de olsa hepimiz bu işe free başladık.Ben free gidiyorum.Daha 6.sınıfa gidiyorum, sanal alemin kralıyım diyebilirim.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba abduko
Ben senin dediğini anladım fakat gerçekten saçma bulduğun bir şey varsa söylemeni isterim değiştiririm çünkü.
Sonuçta sizlerden fikir almaya geldim.
Daha bu konuda dediğim gibi çok yeniyim.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emreasfb öncelikle merhabalar
Fikirler için çok teşekkürler ama sanırım bunlar benim için daha ilerki aşamada olacak şeyler. Çünkü bu konularda fazla bilgim yok öğrenme aşamasındayım. Fakat tekrar teşekkür ederim.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mr.kurtbey
sizede merhabalar evet şimdilik böyle devam etmeyi düşünüyorum. İleride daha da geliştireceğim inşallah. Fakat sizden gelecek fikirlerde önemli benim için. Siteye şöyle bir şey de ilave edebilirsin gibi. Mesajınız için tekrar teşekkürler.

gtgamze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 .sınıftasın ve bu işlerde sanırım çok yol almışsın, brova. Bende inşallah senin gibi öğrenebilirim bu işi senin fikirlerinde var ise almayı çok isterim. Teşekkürler emreasfb.

emreasfb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu işi geçen sene öğrenmeye çalıştıydım olmadıydı.1 aydır sanal alemde yol alıyorum.İsterseniz yardımıc olabilirm.

Sanal alemin kralıyım da, sınıfta da 1.ciyim yani, zekalı çocuğum. :DD

Bu arada flood (başkasının yazmasını beklemeden üst üste mesaj atmak)yapmak çokca sitede yasaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5