İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bloğuma Yazı Yazıcak Yazar Arıyorum

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhaba arkadaşlar.Bloğuma yazı yazıcak arkadaşlar arıyorum.Hiç bir zorunluluk vermiyorum yani hergün yazıcaksın falan filan.Diyelim 10 kişi yazıyor bunlardan beğendiğim arkadaş ile anlaşıp arkadaşa haftalık ya da aylık bir ücret vericem.Ama ilk önce direk ücret vermicem o yüzden şimdi hiç bir ücret sormayın.

Sitem www.maykcan.com Siteye güncel olarak istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.Tabiki güncel ve özgün olmak şartıyla.Bi haberi okuyup onu kendi ağzınız ile özgün olarak anlatmak çok zor olmasa gerek.

Evet yazarlık yapmak isteyen arkadaşlar konu altından veya [email protected] adresinden talepde bulunabilirler.

Ayrıca yazı yazıcak arkadaşların herhangi bir sitesi varsa reklam alanlarında yer verebilirim..

www.maykcan.com Kolay gelsin..

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Hayırlı olsun, başka arkadaşlarıda bekliyorum.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ücret haftalık aylıkmı yoksa ay sonuna kadarki yazılan makaleler üstünemi? detaylar ile özel mesaj alabilirmiyim? arkadaş tavsiye edicem ona göre size.

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Ücret şöyle olabilir mesela 15 yazı ekler ücretini gönderirim ardından 15 yazı daha yazar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5