İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bluetooth için öneride bulunur musunuz ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bilgisayara ile cep telefonu ( NOKİA ) arasında dosya gönderimi için Bluetooth alcamda bir türlü hangisini alacağıma karar veremdim.

www.hepsiburada.com 'dan bir öneriniz var mı ? Bu iş için hangi cihazı almam yeterli olur. 10-15 YTL ye birşeyler var ama bunlardan da pek anlamadığım için hangisi işe yarar tam olarak bilemiyorum...

Öneride bulunursanız memnun olurum. Bir de alacağım cihaz ac aba tüm sistemler için uyumlu mu ?

X

Xman

Misafir
En ucuz ve en ufağı hangisiyse onu al hocam neticede hepsinin işlevi aynı ( mesafe sorunun yok zaten )

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
En ucuz ve en ufağı hangisiyse onu al hocam neticede hepsinin işlevi aynı ( mesafe sorunun yok zaten )

Peki alacağım telefonla veya bilgisayarla uyumsuzluk yaratır mı ? Bu tarz farklılılar var mı araların da ? Açıkçası alıcam uyumsuz olucak sonra uğraştırcak. Böyle olsun istemiyorum da :)

X

Xman

Misafir
Benim evdekinin markasına bakiyim akşama yazarım sana 10 ytl ye almıştım canavar gibi herşeylede uyumlu bayada ufak her türlü işimi görüyor gittgidiyordan almıştım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Benim evdekinin markasına bakiyim akşama yazarım sana 10 ytl ye almıştım canavar gibi herşeylede uyumlu bayada ufak her türlü işimi görüyor gittgidiyordan almıştım.

teşekkür ederim bekliyor olacağım.
Bu konuda başka arakadaşlarda öneride bulunursa memnun olurum...

X

Xman

Misafir
Hocam şimdi baktım ambalaja marka yok ES-388 diye bir model 100 mt bluetooth usb adapter çin malı mavi şeffaf bişi 10 ytl den satılıyo piyasada.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Hocam şimdi baktım ambalaja marka yok ES-388 diye bir model 100 mt bluetooth usb adapter çin malı mavi şeffaf bişi 10 ytl den satılıyo piyasada.

:=) hakkında pek olumlu şeyler okumadım. Sürücü hatları ve telefon tanımama gibi hatalar veriyormuş... İlgine teşekkür ederim. Başka bir markaya bakıcaz artık...

X

Xman

Misafir
Ben 2 senedir kullanıyorum samsung, nokia bi kere bile tık demedi :) müzik,video,resim tıkır tıkır çalışıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5