Bob Ross XCOM 2 Oyununa Geliyor

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Katılım
23 Ekim 2014
Mesajlar
928
Reaction score
6
Konum
İstanbul
Bob Ross XCOM 2 Oyununa Geliyor

XCOM 2 oyunu dünyaca ünlenmiş olan Amerikalı ressam olan Bob Ross’ u konuk ediyor. Oyun içerisine bir eklenti olarak dahil edilen ünlü ressam, görelim oyun içerisinde ne gibi bir yerde rol almış.
Türkiye’de resim sevinci isimli yapmış olduğu programıyla tanınmış olan Bob Ross, televizyon ekranlarından sonra şimdi ise oyun dünyası içerisinde yerini aldı. Bob Ross, XCOM 2 oyununda kendisine has sesi ile oyun sevenlerin karşısına çıkacak.
bob_ross00-300x171.jpg

Dünya ülkelerinde en çok oynanan strateji oyunlarından bir tanesi olmayı başaran XCOM 2, başarısının altındaki en büyük neden aslında oyundaki modlarda sürekli geliştrime yapması. Bundan bir süre önce ünlü aktör Arnold Schwarzenegger’in sesini oyuna dahil etmiş olan XCOM 2, şimdi ise dünyaca ünlü resam olan Bob Ross’u konuk ediyor. Bakalım oyunsevenlerden ne kadar beğeni toplayacak Bob Ross’un konuk olması.

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst