İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bolca reklam verilecek

Y

Yamaha

Misafir
absürt siteler haric pr degeriniz en az 3 ise site basına 5 ytl sabit fiyat gen.tr org net com uzantilari haric siteler kabul edilmemektedir asagida verecegim kodu ekledikten sonra (sitenizi konu altina) hesap numaranızı ise pm olarak atınız odemeler cok zorunlu olmadikca paypal seklinde yapilacaktir zorunlu derken ornegin bir kisinin 4-5 tane sitesi vardir eklemistir hepsine toplu halde banka havalesi yapabilirim (lütfen kodu yanlis veya degisik eklemiyelim canımız sıkıldıgında da kaldirmayalim)
kod: <a title="mirc" href="http://www.mircyukle.org">mirc</a>

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhahaba site trdownload.org tex reklam 7 ytl tum sayfalar ust banner reklam 25 ytl tekil 2500-3000 pr 4 istatistiklere buradan bakabilirsiniz

Y

Yamaha

Misafir
merhahaba site trdownload.org tex reklam 7 ytl tum sayfalar ust banner reklam 25 ytl tekil 2500-3000 pr 4 istatistiklere buradan bakabilirsiniz

konuyu bir okursan sevinirim vericegim fiyat gayet acik sabit tek fiyat 5 ytl kodu ekledikten sonra sitenizi konu altina yazin paypal icin hesabida pm atin lutfen uygunsa tabi

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr0-pr2-pr3-pr4 karışık olarak toplu sitelerim var çeşitli konular ve farklı kesimlere hitap eden bu kodu sitenin neresine yerleştireceğiz öncelikle bunu belirtin lütfen isterseniz site adreslerini gönderebilirim.

not : illa pr3 diyorsanız sadece 1 sitem var ve paypal kullanmıyorum.

Y

Yamaha

Misafir
pr0-pr2-pr3-pr4 karışık olarak toplu sitelerim var çeşitli konular ve farklı kesimlere hitap eden bu kodu sitenin neresine yerleştireceğiz öncelikle bunu belirtin lütfen isterseniz site adreslerini gönderebilirim.

not : illa pr3 diyorsanız sadece 1 sitem var ve paypal kullanmıyorum.

malesef p3 ten asagi site almiyorum pr3 ve pr4 sitelerinize eklerseniz ekledikten sonra siteleri belirtip paypal hesabinizi pm atin lutfen

Y

Yamaha

Misafir
arkadaslar pm lere cvp verildi tek tek ancak anlasamadigimiz bir nokta var bir adet veya iki adet siteye ekleyipte banka hesap nolarini veren arkadaslar var basliktada belirttigim gibi en az 4 siteden asagi sitesi olupta ekliyen arkadaslara odeme paypal 4 ve daha yukari sitesi olupta ekliyen arkadaslara ise odeme sadece isbank banka havalesi seklinde yapilacak dolayisiyla buna göre reklamı degerlendirip islemleri daha hizli surdurmemiz icin yukarda belirttigim kodu eksiksiz olarak sitenizin ana sayfasina ekledikten sonra hesap nolarinizi pm atiniz lutfen odemelerde 1-2 gunluk bir aksama olabilir işlerimden dolayi fazla online olamiyorum (link in sadece ana sayfadan verilmesi gerekiyor alt sayfalardan değil pr degeri ne olursa olsun alt sayfalar kabul edilmemektedir )

Y

Yamaha

Misafir
toplam 15 adet site alindi son 5 adet daha alacagim vericek olanlar biraz elini cabuk tutsun lutfen

R

RTSngz

Misafir
Siirgemisi.com pr 3 fakat paypal hesabım yok.
yapı kredi eft yapabilirsen özel ileti atayim.
kodu ekledim.
beni bi haberdar edersen sevinirim.

Y

Yamaha

Misafir
Siirgemisi.com pr 3 fakat paypal hesabım yok.
yapı kredi eft yapabilirsen özel ileti atayim.
kodu ekledim.
beni bi haberdar edersen sevinirim.

bir site icin havale yapamıyorum anca paypal üzgünüm kodu sılebilirsin sitenden iyi calısmalar..

Y

Yamaha

Misafir
alimlar sona erdi toplam 20 adet siteyle anlasma saglandi konu altina msj atan herkeze tşk..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
yamaha yı göreen varmı yakın zamanda linkler eklendi cumartesi dedi salı oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5