İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış BOMBA|Bütün Backlink Çeşitleri Tek Pakette Buluştu!

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben r10'dan netadam burada itraderimin olmamasının sebebi ben genelde r10.net üzerinden alışveriş yapıyorum ve bugünde buradanda kampanyamızı tanıtmak istedim.

R10'daki konum: http://www.r10.net/sosyal-link-bors...n-elle-programsizpm-isteyenlere-hediyeli.html

-----------------------------------------------------------------------

backlinkkopya.png

Merhaba; Daha önce r10'da pek çok kez blog backlink çalışması,ziyaretçi defteri backlink çalışması,.edu forum backlink çalışması yaptım ve bu sefer de bütün çalışmalarımı sadece bir pakette topladım ve böylelikle hem daha ucuz hem de daha fazla backlinke sahip olmuş olacaksınız.Yararı büyük ölçüde olacaktır çünkü arama motorlarında pek çok referansımız mevcuttur.Ünlü aramalarda bir siteyi 6 ya da 5.sıradan 2.sıraya kadar yükseltmiştik.Kendi sitelerimizde de uyguladık ve 5K-10K arası hite ulaştık.

Paket İçeriği

> Toplamda 100 Tane .Edu Forum Sayfasından Yorum Backlink (en az 6 farklı site) (Piyasa değeri 40 TL)
> PR5-PR7 Arası 10 Tane Kaliteli Siteden Profil Backlink ! ( (Piyasa değeri 15 TL)
> 10 Adet Ziyaretçi Defteri Backlink (Piyasa Değeri 5 TL)
> Site PİNGLEME
> Sitenize Özel Meta Tag ve Title Analizi (piyasada 25 TL)

Piyasada yaklaşık 85 TL olan bu paket 15 Haziran'a Kadar Sadece 50 TL

- Yapılacak İşlemler -
1.)İlk olarak 6 tane sağlam .edu forum sitesine üye olunacak ve toplamda 100 tane konuya girip tamamen manuel bir şekilde imza kısmına sitenizin kodunu ekleyeceğiz.(eklediklerimiz 6 aydır hala silinmedi yani uzun silinme ihtimali çok azdır.)
2.)Yeni çıkan google caffeine algoritmasına göre webmasterlerce yararlı görülen bir hususta forum profil backlink olayıdır.Birçok webmaster PR'li forumlardan profil backlink almak ister.Toplamda 10 tane PR5-PR7 forum sitesine üye olunacak ve üye olunurken website kısmına sitenizin adresi yazılacak.Bu sayede kaliteli forum sayfalarından backlink almış olacaksınız.Piyasada değeri 15 ile 20 TL arasında değişmektedir.
3.)10 Adet kaliteli ziyaretçi defterine web site kısmına sizin sitenizin adresini vererek yorum yapılacak ve böylelikle 10 tane siteden daha backlink sağlamış olacaksınız.Piyasada değeri 5 TL'dir.
4.)Siteniz çeşitli arama motorlarına hızlı bir index alması için pinglenecektir.
5.)Sitenize özel meta tag ve title analizi yapılıp raporun içerisine eklenecektir.

İLETİŞİM: PM & [email protected] (msn)

ÖDEME:Garanti , Akbank , İş Bankası , Yapı Kredi , PAYPAL(paypal ile ödeme yaparken itraderinizin sağlam olmasına bakılacaktır.Min:15 itrader)

RAPOR TESLİM SÜRESİ: Genelde 10 gündür ancak işlerimiz yoğun değilse genelde 5 ile 7 gün arasında raporlanıp mail adresinize raporu ayrıntılı bir şekilde sunuyoruz.

- Daha Önceki R10 İÇİ Çalışmalarımdan Referanslar -

-webalem
-bluemoon
-sanim
-NepenTheS
-FlashOyun
-oRumJack
-sifirdb
-dolunay039
-maruchi
-Beo
-Venom
-GodLessTurtLe-
-Ziye
-STRONGHOLD
-site1748
-MaFia_iLLeGaL
-Playbak
-yemekim
-djhayal
-atay
-MyBB
-iRC
-bymsk
-azef
-maniero

Bunlar sadece birkaçı...

Referanslarımızla ilgili ayrıntıları görmek isterseniz itraderime tıklayabilirsiniz..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
keşke sadece r10 çalışmasaydınız burda ve bu alanda bu işi yaparak güzel başarılar elde eden arkadaşlarımız oldu açıkcası bi kaç arkadaşımıza burdan hem ilk etap için bir kaç işi bedava yapıp bir şeyler gösterin insanlara ki insanlar sizinle çalışsın hayırlı satışlar kolay gelsin.

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke sadece r10 çalışmasaydınız burda ve bu alanda bu işi yaparak güzel başarılar elde eden arkadaşlarımız oldu açıkcası bi kaç arkadaşımıza burdan hem ilk etap için bir kaç işi bedava yapıp bir şeyler gösterin insanlara ki insanlar sizinle çalışsın hayırlı satışlar kolay gelsin.

Merhaba belirttiğimiz gibi bu foruma yeni üye oldum ve ileride inşallah sağlam referanslarımız da olacaktır bu forumdan.Dediğim gibi r10 üzerindeki itraderlerime bakarsanız çalışmamızı pek çok kişinin referans olarak yaptırdığını görebilirsiniz.

Satış ve iletişim için r10'da da yazdığımız gibi [email protected] msn adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi