İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bonus larımı nerde harcıyabilirim internette

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bonus kartımdaki bonusları hangi sitede harcıyabilirim

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sanal karttaki bonuslarida harciyabilirmiyiz :)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal karttaki bonusları harcaman için garantiyi arıyosun sanal kartımdaki birikenleri hesabıma geçermisin diye 3 5 dk da geçiriyor. sonra dilediğin şekilde harca.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
sanal karttaki bonusları harcaman için garantiyi arıyosun sanal kartımdaki birikenleri hesabıma geçermisin diye 3 5 dk da geçiriyor. sonra dilediğin şekilde harca.

normal, banka hesabina mi geciriyorlar, yoksa kredi kartina mi ??

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben arayıp sordum ve uygulattım banka hesabıma geçtiler.ama belki kredi kartına da aktarım yaparlar.onu da sizin sormanız gerekli.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladim, telefon etmek lazim, birde hazir bulmusken "259,36" puan ne kadar eder ? :) 5-10 milyon eder mi

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde iyi bi rakam vardı tam hatırlayamıyorum ama hesabıma geçin dediğimde pek bi havalıydım. hesaba geçti dedi hesaba baktım 2 3 milyon bişey telefon faturasına yetmedi.. :p

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende puan felan yazmıyo ya direk parası yazıyo :D denizbank bonus

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ugraşmaya değmez desene :) 3-5 milyonsa.. telefon barasina denk yani bendede fazla bir puan yok..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
internet hesabın varsa ,kredi kartları->sanal kart bonusu burdan hesabına aktarıyosun ama ben aylık 500-600 lira harcamama rağmen normal bonus kartta öyle kayda değer bir bonus birikmiyo. bence bonus yerine peşin alınca noluyo demek daha iyi bonustan daha çok kazandırır :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi