İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bonuspara.net

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceden ödüyor ödemiyor tartışmaları yapılmıştı. Şöyle diyim bu sistemden para alan çok arkadaşım var. Hile yapmadığınız sürece paranız kesinlikle hesaba yatıyor. Havale ile ödeme yapıyorlar. Dün başladım daha 24 saat olmadı 1 milyon oldu hesabım. Banner boyutlarını seçebiliyorsunuz. Üye olmak için www.bonuspara.net .Sorularınızı sorarsanız yardımcı olurum elden geldiğince.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bonuspara sizi beğenmezse atıyor ama :D (mesela bizi mp3lerim.com u ) ayda 20 milyonu zor doğrulttuk, yabancı klikleri saymıyor....

Bunlarda bilginize....

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
212.154.104.10 17:12 25000 Tl http://www.mp3indir.net http://www.megaalisveris.com Geçerli tr Evet tık başına 25bin ödüyor yabancı ipleri saymıyor bunlar dez avantajları ama beğenmezse atıyor diye bir durum söz konusu değildir. Hile yapılmadığı sürece sorun çıkmaz. Sitenizin yabancı trafiği yoksa tavsiye ederim

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sen öyle zannet :D Abicim basbaya adamlar kibarca kovdular....

Z

zeynelkoc

Misafir
bizim siteyi beğenmediği için attığını soyledi 40 milyon para odediler

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ödemiyor demedim ki ? elbette ödüyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
20 milyonu geçen hesapları ay başında ödüyor ama kafalarına eserse yurtdışından çok klik deyip kapatıyorlar o kliklere blok koyup para ödememelerine rağmen ne mantıktır anlayabilmiş değilim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi