İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bonusportal24.de Çok kazanacaksınız Emin Olun

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Siteye Giriş Yapıyoruz... Refli Link Veriyorum Dileyen silebilir :)

BonusPortal24.de

Siteye Girdikten Sonra Aşağıdaki Resimdede Gözüktüğü Gibi İster Registirieren veya Anmelden Butonuna tıklayarak Siteye üye Oluyoruz...

709470Bonusportal24.jpg

Resimdede Gözüktüğü Gibi

Andere : Cinsiyet
Vorname : isim
Nachname : Soyisim
Straße : Adres Satırı
PLZ: Posta kodu
Land: Ülke : Almanya Seçiyoruz (deutschland)
Geburtsdatum: Doğum Tarihi

Mitgliedsname: Nickname
Passwort : Şifre
Email-adresse : Email

Aşağıdaki İyi Kutucuğada Tik koyarak Üyeliğimizi Tamamlıyoruz. Mailimize gelen Aktifleştirme Linkine tıklayarak Siteye Girişimizi yapıyoruz...

Peki Sonrasında Ne yapacağız? Çok basit Angebotlara üye olacağız... Ve Para kazanacağız.. Peki Nereden Bulacağım? Alle Angebote Yazıyor Orada Tüm Üye Olacağımız Linkler Vardır.. Neue Angebot = yeni Eklenmiş olanlardır...

Örnek Olarak Ben Bir Üyelik Yapıyorum.. Takıldığınızda Sorarsanız Sürekli Yardım Ederim.. Alle Angebotedeki 0.90? luk olan İlk Bonus Üyeliğini Yapayım Hepinize Yararı Olsun.. :)

Am Angebot Teilnehmen ' E tıklıyoruz... ( açılan sayfada 5 Sn içinde Yönlendiriliyoruz..)

Sağ Tarafta üyelik Alanı Çıktı.. Gerekli yerleri şu Şekilde Dolduruyoruz: Mümkün Oldukça Üye Oldğunuz İsimler ile Aynı doldurmaya Çalışın..

*In welchem Land leben Sie derzeit? = ister Turkei , İstersenizde deutschland
* Vorname: = isminiz
* Nachname: = soy isminiz
* E-Mail-Adresse: Email adresiniz..

Bunları Girdikten Sonra İkinci Sayfa Karşımıza Çıkıyor

Geburtsdatum (TT/MM/JJJJ): Doğum Tarihiniz
Einladungen zu Befragungen sollen an die folgende E-Mail-Adresse geschickt werden: Biraz Önce Girdiğiniz Email Adresi
*Straße: Adres Satırı
*Hausnummer: Ev numarası Daire Numarası
*Postleitzahl: Posta Kodu
*In welchem Bundesland leben Sie? : Anket Sorusu Şıklardan Birini Sallayınız
Zum Beispiel: 0049-0678-123456 Telefon Numarası Aynısını Girebilirsiniz :)
Handy NUmber : Cep Telefonu Opsiyonel oldğu için Boşverin
*Wenn es darum geht, wer für Ihren Haushalt Lebensmittel einkauft und die Entscheidungen trifft, welche Marken gekauft werden, würden Sie sagen : Şıklardan Birini Sallayınız..
Devamını Sallayın.. Şıklar bitsin Sonrasında
(bütün Sallamalarda En ALttakini Seçerseniz Hatalı Olmaz Büyük İhtimalle:) Sayı Girmeniz Gereken yerlere 1 Giriniz...

BşndaKi Tiki İşaretleyin Bitirin... ( Ich habe die Datenschutzrichtlinien von Synovate gelesen und stimme ihnen zu. )

Ve Bitti Maile Gelen Aktifleştirme Linki olursa Aktif ediyoruz Ve bitti... 0.90 euro Cepte...

TagesRALLY

Günlük Rally : Günde Ne kadar çok Bonus yaparsanız Ve ne kadar çok onaylanırsa.. Günlük Rally Var orada Ek gelir Kazanırsınız ...

1. 1.5? kazanır
2. 0.5? kazanır..

Tabi Farklı zamanlarda bu değerler değişiyor...

Üyeliği Anladık.. PAramız 10 euro olunca PAYPAL'a çekebiliyoruz.. Peki Nasıl ?

Konto-Übersicht (BonusPortal24 Logosunun Hemen Altında :) )

Buradan Ne kadar kazandığımızı Görebiliriz.. Ve 10 euro olduğunda Guthaben auszahlen Yazan Yerdn Paypala Para isteyebiliriz.. Hesabım 10 euro olunca Onunda resmini koyacağım...

Sorularınızı Elimden Geldiğince Cevaplamaya Çalışacağım.. Şimdiden Bol Kazançlar.. Unutmayın Çok kazanacaksınız....

Almanca Çevirilerinizi

http://translate.google.com.tr/translate_t#de|tr| Adresinden Kolaylıkla Yapabilirsiniz...

Selametle...

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu tür sitelere itibar etmiyorum önce ödeme alıp sonra koysaydın keşke.

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu tür sitelere itibar etmiyorum önce ödeme alıp sonra koysaydın keşke.

En Yakın zamanda Ödemeli Resmide Koyarım.. Alman sitelerine Güveniyorum Heleki bu tarz Bonuslu sistemlerde.. Adamlar Tam sistemi Kurmuş... Güvenilir.. Daha önceleri Profitmails.de Paidunion.at Questler.de Primusportal.de Tarzı çoook siteden ödeme aldım.. Bu sefer Refrally için çalışıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5