İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bookmarking demon hakkında lütfen yardım edin

kera

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaaşlar
ben foruma yeni üye oldum öncelikle aranızda olmaktan çok mutluyum

arkadaşlar bu konuda gerçkten yardımlarınıza ihtiyacım var

arkadaşlar ben ilk 2011 de satış ortaklığına başladım yani clickbanka
ozamanlar goomass alarak bu işe başladım amacım adworsle satış yapmaktı
tabi biraz uğraştım ancak bir türlü beceremedim ve sonunda bu işi bıraktım

2013ün başlarında youtub adsenseye bağladım son bir ay öncesine kadar bu işle uğraşıyodum youtub tüm kanallarımı kapatınca bu işten soğudum ve tekrar satış ortaklığına başladım ancak bu sefer amacım youtube ile satış ortaklığı yapmak

şimdi arkadaşlar clickbank ürünlerinin hangisini google da aratırsam aratıyım
google da ilk sayfada ürünlerle alakalı videolar var
işte bu konuyu açmamın nedeni de bu

araştırıyorum son bir aydır youtub videolarının google da ilk sayfada çıkmalarına etki eden birkaç faktör var
bunların başında backlink geliyor
şimdi arkadaşlar araştırdığım kadarıyla bazı programlar varmış aynı anda videona yüzlerca backlink yapıyomuş
gerçkten bu konuda hiç bilgim yok
ve bu programlardan birtaneside bookmarkin demon
arkadaşlar bu program hakkında hiç bilgim yok
lütfen bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirmi

örneğin şu videonun backlinki 8.7k ya vallahi aklım almıyor bu videonun sahibi sizce tek tek elle mi 8.7k backlink kasmış
https://ahrefs.com/site-explorer/ov...F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DBUMI2hjT2jU

arkadaşlar sizce almalımıyım bu programı yada bana bir yol gösterin lütfen gerçkten kendimi çok çaresiz hissediyorum maddi durumumda iyi değil

tşkler saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5