İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Borsa Oynamanın Kuralları

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsada işlem yapmanın özellikle de az vadeli işlem yapmanın büyük riskleri vardır. Risklerin azaltılması için bilgi ve tecrübe kazanmak en önemli hususdur. Risklerin daha da çoğaltılmaması için yatırımcıların borsa eğitimlerinden yararlanmaları, bizzat bizzat kendilerini süre geçtikçe geliştirmeleri ve ilerleyen teknoloji ile beraber değişen mevduat teknolojilerine ayak uydurmaları gereklidir .

Günümüzde borsada yatırım işlemlerinin internetten yapılabilmesi yatırımcılara büyük kolaylık sağlamasının yakınında teknolojiye uzak insanlar için de yapacakları küçük bir yanlış kayıpların yaşanmasına gerek olabilir .

Ünlü ve deneyimli yatırımcıların senelerdir denedikleri ve her dönem geçerliliği durumda durumda olan birden bir sürü kuralı bu makalemizde paylaşmak istedim... Borsada Para Kazanmak İçin

Moderatör tarafında düzenlendi:

webacar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Borsa piyasasında bende yeni olduğum için hakkında birçok araştırma yaptım. Baya bilgim oldu. Ancak borsa oynayabilmek için kurallarını doğru bir şekilde bilmek gerekiyor. Bu yazıyı buldum: Borsa oynamanın kurallarını detaylı bir şekilde anlatmışlar. Okumanızı öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5