İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Borsa ve Forex'de GELİRİMİ NASIL SABİTLERİM ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 3334

"Küçük Yatırımcının Büyük Rehberi

Borsa ve forexde gelirimi nasıl sabitlerim ? Az bir yatırımla nasıl iyi bir kazanç elde ederim ? Küçük yatırımla ne kadar kazanırım ?
Bu ve daha fazla sorular için özel hazırlanmış eğitim setlerinden ve haftanın en çok satılan kazanç setleri hakkında bilgi alabilir ve yararlanabilirsiniz. Hedefimiz "Küçük Yatırımcının Büyük Rehberi" olabilmek. Konuya ilgisi olan arkadaşlar "BURADAN" siteye ulaşabilirler.

İyi günler bol kazançlar

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsada gözünüz kulağınız olsun. En gncel bilgilere sahip olmak isteyen arkadaşlar için ve yeni başlıcaklar için iyi bir set,

aciksari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin içeriğini sadece borsaya yönelik yapsanız daha güzel olurdu kanaatindeyim

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet haklısınız yakın zamanda iyi bir düzenleme yapılacak.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Mantıklı olarak düşünürsek borsa ve forex değerleri sabit mi ki? Siz gelirinizi sabitleyesiniz?

Dinamik bir yapı içerisinde sabitlerin olması matematiksel olarak çok düşük bir oran. Örn: Dalgalı bir denizde, suyun ortasının dalgasız sabit durması etrafındaki suyun sadece dalgalı olması gibi bir ihtimal bu bence :)

Blogunuzu okumadım, borsa ve forex hakkında da detaylı bir bilgim yok fakat mantık çerçevesinde ben bu sonucu çıkarttım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
blogunuz kapandığına göre konunun da açık kalmasına gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5