İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Borsada kazanma yöntemleri, borsa nasıl kazanılır, borsa gündem ve borsa kazananlar

onuryilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Borsa ile ilgilenenler için;

Bende borsaya meraklı olan ve bu işe ciddi meblalar yatıran biriyim. Ancak bir türlü başaramadım. Kar yapamıyordum. Taki bir arkadaşımın ''Borsada köpek balığı tekniği + Plus'' e-kitabını önerene kadar.

Denemekten birşey olmaz dedi cebinden küçük bir ücret çıkar ancak karını kısa zamanla fazlasıyla alırsın ve bu işten %100-200-300 devamlı olarak kar sağlıyabilirsin dedi.

Kitaba küçük bir ücret ödeyerek sahip oldum. Bilgisayarımdan açtım ve gerçekten dikakt edilmesi gereken çok iyi bilgiler mevcut. Çok güzel sırlar ve bilgiler verilmiş. İnanın ben bile kısa zamanda çok iyi paralar kazanmaya başladım.

Sizlerle bu yazımın paylaşmamın nedeni benim gibi bu işten ciddi meblalar kazanmak istiyenlere bir nebze olsun yol göstermek ve benim gibi kazanmaya başlanması.

Aşağıdaki adresten gerekli bilgileri okuyabilir ve e-kitabı küçük bir ücret karşılığı bilgisayarınıza anında indirebilirsiniz ve sizde benim gibi küçük balıkken artık borsada kazanan bir kpek balığı olabilirsiniz.. İyi günler dilerim..

Adres: BURAYA TIKLAYIN

Birkaç anahtar kelime: borsa yorum, borsa yorumları, borsa yorumu, borsa diyalog, borsa nasıl oynanır, borsa gündem, borsa forum, borsa haberleri, borsa kazanma, borsa kazananlar, borsada köpek balığı tekniği, borsada kaybetmeye son, borsada nasıl kazanılır, borsada nasıl zengin olunur, borsada nasıl kar edilir

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Borsaya girmek isteyip de bu konuda pek bilgisi olmadığı için tereddüt yaşayanların buradaki yazıyı okumaları faydalarına olacaktır...

wapiral12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazınızı okuyupta ürünü almamak olmaz.

1 ay önce aldım ve şimdi yazıyorum kitap süper. çok ciddi bilgiler var fiyatıda o bilgilerin yanında çok küçük bir para olarak kalıyor.

çok memnun kaldım harbiden köpek balığı oldum :D bu kitabı siz olmazsanız görmezdim çok teşekkürler artık borsaya farklı bir göz ile bakıyorum kazanmaya başladım bile

kojoli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazandıran kitaplar elbete vardır ancak maalesef çoğu kendini güncellemeyen kitaplardır. Bu kitabın tanıtımını yapan arkadaşı tenzih ederek söylüyorum sonuçta onu tanımıyorum ki bu kitapların hepsi elektronik kitaptır. Yüksek fiyatlarla birkaç sayfalık elektronik kitap gönderirler bir adrese. Siz de nete girip indirirsiniz. Tabi işini hakkıyla yapanlar ve bunlara aracılık edenler de elbette vardır.

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitap bu adreste. www.borsadakopekbaligiteknigi.com merak eden arkadaşlar bakabilir.
xticaret

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5