İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Boş Sayfa Hatası?

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hergün wordpress'in yeni bir sorunu karşıma çıkıyor sorun benden kaynaklı da olabilir lakin bugün son 1 saat öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu yani yeni hiçbir eklenti veya bir dosya yüklemeside yapmadım.
Sorunum wp-admin paneline girince oradan arama yapmak istediğim zaman boş bir ekranın geliyor olması bunun yanında genel fonksiyonlarda da bu hatayı görmeye başladım.Yani bir temayı düzenlerken veya bir yazı yollarken kaydet'e tıkladığım anda boşbir sayfa geliyor ?

Sorun nedir aceba bilgisi veya önerisi olan varsa yazarsa sevinirim...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
config.php dosyanızı notpad işe açıp ansi formatta kaydedin ftpye gönderin

ByAsLaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
config.php dosyanızı notpad işe açıp ansi formatta kaydedin ftpye gönderin

yok hocam olmadı oda.acema dün cloudflare yönlendirmesi yapmıştım dnsler tam oturmadığı için olabilirmi dieycem ama bana çok mantıklı gelmiyor...

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ana sayfada problem varmı ? sadece wp-admin'den mi mevcut. beyaz sayfa hatası genelde functions.php dosyasından yada wordpressin wp pluggable.php hatasındankaynaklı oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5