İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Boş vakti olan Editör alıncaktır

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni uğraşacağım bir projede çalışacak ve belirttiğim kriterler günde 10-15 arasında yeni konu açacak ( konuların kaynaklarını ben göstereceğim düzenleme yaparak açacak.) Haftada toplam 100 konu açması gerekiyor. Bunu ister her güne yayar ister haftanın bir günü toplu halde gerçekleştirir. Bu koşulları sağlayan bir arkadaş arıyorum.

Karşılığında arkadaşa core 2 dou işlemcili 4 gb rama sahip türkiye lokasyon serverımdan 1 gb alan 40 Gb banda sahip bir host paketi ve bu hosta kuracağı domain adresinin sponsorluğunu üstleneceğim. Projenin belirli bir süre limiti yok. proje devam ettiği sürece ( çalışacak arkadaşa bağlı olacak ) host ve domain sponsorluğu devam edecek. Ayrıca bu arkadaşa webmasterlık anlamında da bilgiler sunacağım konuya hakim değilse küçük çapta bir eğitim..

Bu işe girmek isteyen arkadaşlar kimlik bilgileri msn adreslerini ve internet tecrübelerini özel mesaj ile bana atarlarsa seçim yapacağım ve 1 veya duruma göre 2 kişi alınacaktır..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tc kimlik noya ihtiyacım yok. Uzun vadeli bir çalışma düşünüyorum bu nedenle çalışacağım kişileri iyi tanımak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi