İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

boşverin updatedi gelin buraya !

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar bir çoğumuz updatedden çek aldı bi çoğumuzda keza alamadı.. updated hepsini saymadı yok saydı verdi vermedi..... bunları artık boşverin updated gibi çalışan fakat tıka 6 cent ödeyen bir sponsor Q.S.(Questseek) updated gibi fakat 6 cent veren bir site BURADAN üye olursanız sevinirim... üyelikte hemen onaylanmıyor.. sitenizi kontrol ediyorlar 3-4 saat içerisinde onaylıyorlar.. ödemeleri 100 dolar birikince çek ile alıyorsunuz... Üye olmak için burayı tıklarsanız sevinirim....

banner1.gif

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odeme aldınmı odeyecegini nereden biliyorsun ? saglam bir sponsormu ?

M

malatyasporlu

Misafir
dediğim gibi -YENİ- bir sponsor... ödeme alıp almadığını tabiki anlayamayız... ben sadece tanıtma görevini üztlendim...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannerda arama başına 6 cent diyorki bu büyük ihtimalle arama yapıpta tıklanırsa sonuçlardan herhangi birtanesine o zaman öderler. Aynı sistem googleda da var ve daha iyi kazandırıyor hemde daha çok kişi arama yapar google yazısını görünce ayrıca ödeme yapıp yapmicaklarıda belirsiz. Yinede teşekkürler ;)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar .com un bi kolu.Ödeme olasılıkları çok düşük. tan ödeme alan varmı bilmiorum ama sanmıorumda.Bunlar cin adamlar hiçbir yere telefonlarını yazmıolar.Hatırladım bunların bana ödemeyip 126 usd min üstüne yattıkları site http://www.valuesponsor.com idi . Bi girin bakın :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin tanıttığın siteden biraz para kazanmış ama ödeme alamamıi 3 aydır. Adamın tekide bunlar cuma günü ödediklerini söylüyorlar ama hangi cuma olduğu belirtilmemiş. herhangi bir cuma olabilir gibi birşey demiş..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cypher' Alıntı:
Kanoodle %100 öder.Büyük şirket.
Knoodle ile çalışan bir site örneği verir misiniz? Yada ödeme alan var mı?

Google çıkana kadar bunla idare etsek bari. :confused:

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla onunda googledan az kalır yanı yoq.Başvurdum hala bekliom.Ama google kadarda para verebilir bunu söliim.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onunla ilgili tecrübelerini bizimle paylaşırsan sonra sevinirim, hani ödeme durumunu, yapıyormu yapmıyormu, yada dürüstler mi ödeme yada tıklarda. Hepimiz ona göre paylaşırsak, bizim gibi Türk sitelerini yolunacak kaz olarak artık göremeyecekler. Herşey dayanışmayla tabi. Bu da en güzel bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktan geçer ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi