İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bot ile organik kullanıcı sayesinde alexa da yükselme

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar herkese kolay gelsin

Arkadaşlar bildiğiniz gibi SEO da ve alexa da önemli olan detaylardan birisidir organik ziyaretçi.

Bot aracılığı ile organik ziyaretçi sağlıyorum. Aşağıdaki fiyatlara %90 site içi seo da dahildir.

Fiyatlandırma;

2500 - 3000 organik ziyaretçi : 100 TL
4000 - 5000 organik ziyaretçi : 200 TL
6000 - 7500 organik ziyaretçi : 300 TL
7500 - 10000 organik ziyaretci : 500 TL
10000 - 15000 organik ziyaretçi : 750 TL
dir.

Bunlar haftalık olarak sağlanan ziyaretçilerdir. Daha fazlasıda sağlanmaktadır. Fiyatlara site içi seo da dahildir.

Detay için pm atınız. Her bütçeye ve içeriğe göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ziyaretçi sayısı sitenize eklenecek bir sayaç yardımı ile kontrol edilebilir.

Teşekkür Ederim

bilgikupuorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Guzel fakat sitelere zarar verdigini biliyor musun? Sirf biraz para kazaniyim diyorsun fakat insanlarin emek verdigi siteleri googlden siyay listeye sokacaksin. Ayip ayip!

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
be bu bot ile yıllardır yapıyorum şu ana kadar kimsenin sitesine zarar vermedim. Bir tane de google de bahsettiğiniz o siyah listeye giren sitede görmedim (çalışma yaptığım sitelerden) ben kaliteli sitelerden backlink ile site içi seo da dahil düzenli ve mevzuatlara uygun çalışmalar yapıyorum. Botun mantığı da sen bi websitesine girdiğinde belirli bir süre kalıyorsun mesela google reklam verenlerin ve hiti yüksek olanların siteleri günde bu kadar ziyaretçi alıyor hangisi kara listede?

turkayguvendi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bot atmıyorum düşün ki atıyorum 500 kişi istedinz 500 farklı kişi websitenizi ziyaret ediyor. başka bişey değil yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5