İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bot Takip Scripti (Botlar sitenizde neler yapıyor?)

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Merhaba ,

Yine kendi ihtiyaçlarımdan ortaya çıkan bir scripti satışa çıkartıyorum. Başlıkda söylendiği gibi Bot takip scriptidir.

Script Özellikleri :

• Çoklu bot takibi yapar. Bir çok örümceği destekler.
  • Tek bir tıklama ile uzaktan bot listesini güncelleyebilirsiniz.
  • Spam veya zararlı bot listesi mevcuttur.
  • 4 farklı rapor sunar.

4 Farklı rapor sunar :

1.) Bugünün raporu. 24 saat içerisinde gelen botları grafik olarak gösterir.
2.) Son 7 günün raporu. 7 gün içerisinde gelen botları grafik olarak gösterir.
3.) Son 30 günün raporu. 30 gün içerisinde gelen botları grafik olarak gösterir.
4.) Genel raporlar. En çok bot ziyareti alan 15 içerik , en çok ziyaret eden 15 örümcek ve en çok ziyaret eden 15 bot ipsini gösterir.

Kontrol panelinden resimler :

zwmj6h.jpg

ih5mci.jpg

Tanıtım konusunda hiç bir zaman iyi olamadım o yüzden demo adresi vereyim kendiniz inceleyin.

http://www.pinglet.net/bottakip/admin/

Giriş bilgileri :
[email protected]
demo

Fiyat :

Tek tık liste güncellemesi olmayan sürüm 10TL.
Tek tıklama ile bot veya spam listesini güncelleyebileceğiniz sürüm 15TL.

Scriptin son bir iki eklemesi kaldı ondan sonra satışa hazırdır. Bu süre içerisinde ön sipariş verebilirsiniz. Ödemeleri sadece Finansbank Havale/EFT kabul ediyorum. Finansbank hesabınız yoksa , Finansbank ATM lerinden herhangi bir ücret ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Yorum için teşekkürler :) mesajda da belirttiğim gibi , ihtiyaç doğrultusunda hazırladım ve baktım işe yarar birşeyler ortaya çıktı bende kod yapısını biraz değiştirip satışa hazır hale getirdim. Web sitesinde bulunan botları kesinlikle kaçırmıyor. Liste devamlı güncellenebilir olduğundan dolayı bir ömür boyu kullanılabilir bir script. Hem PHP4 hemde PHP5 düşünülerek kodlandı. İki sürümde de sorun çıkartmaz. Scriptin ihtiyacç duyduğu fonksiyonlar ve ioncude sunucuda yüklü ise çalışmama veya botları yakalayamama gibi bir ihtimal yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5